informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Gigabyte GA-Z270X-Designare - specyfikacja
Podświetlenie RGB i ciekawa kolorystyka. Gigabyte zapowiedziało rozszerzenie swojej oferty o nową płytę główną obsługującą podstawkę LGA 1151, która bez problemu obsłuży do 64 GB pamięci operacyjnej DDR4-2133.YouTube wprowadza wizualizację efektów dźwiękowych
YouTube będzie bardziej przyjazny dla osób niesłyszących. Serwis zapowiedział wprowadzenie specjalnych napisów przekazujących efekty dźwiękowe znajdujące się w materiale wideo. Ma to pomóc głuchoniemym użytkownikom w postrzeganiu całości treści.Microsoft ma już finalną kompilację Windowsa 10 Creators Update
Microsoft ma już finalną wersję Windowsa 10 Creators Update. Członkowie programu Windows Insider otrzymali właśnie dostęp do buildu 15063, który przez asystenta aktualizacji jest przedstawiany właśnie jako ostateczna edycja RTM. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to oprogramowanie trafi do użytkowników Windowsa 10 w kwietniu.Facebook wprowadzi GIF-y w komentarzach
Facebook ugiął się pod presją użytkowników. Po kilku latach wyczekiwania firma zdecydowała, że doda obsługę plików GIF w komentarzach. Rozwiązanie od przyszłego tygodnia ma być testowane wśród małej grupy osób, które korzystają z serwisu.


Google przygotowuje program do wspólnej edycji zdjęć
Google przygotowuje nową aplikację społecznościową. Nazwa programu nie jest jeszcze znana, ale z udostępnionych w sieci informacji wynika, że ma on służyć do wspólnego edytowania zdjęć. Użytkownicy w ramach platformy będą mogli tworzyć grupy, których członkowie podzielą się fotografiami i wspólnie je poprawią.


Street Fighter V za darmo przez tydzień
Niezła gratka dla graczy. W ramach testów nowych funkcji i udoskonaleń postaci Capcom postanowił udostępnić graczom pełną wersję tytułu Street Fighter wraz z trybem sieciowym oraz wszystkimi postaciami (łącznie z niedawno dodanym Kolinem). Firma chce sprawdzić, jak poradzą sobie nowe serwery w momencie dużego przeciążenia.


Google usunie wiadomości SMS z komunikatora Hangouts
Komunikator Hangouts bez SMS-ów. Google poinformowało, że funkcja odpowiedzialna za wysyłanie i odczytywanie tego typu wiadomości zostanie usunięta z platformy. Osoby, które używają rozwiązania, mają czas na znalezienie alternatywnej aplikacji do 22 maja bieżącego roku.


Biostar B250GTN i Z270GTN – dwie nowe płyty mini-ITX
Podstawka LGA 1151 i obsługa do 32 GB pamięci RAM. Firma Biostar zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych modeli płyt głównych - Z270GTN i B250GTN, które posiadają zbliżoną specyfikację techniczną.


Intel Core i7-7740K - pierwsze informacje
Baza danych SiSoft zdradza kolejne tajemnice. W sieci pojawiły się wzmianki o chipie Core i7-7740K, a więc pierwszej jednostce z rodziny Kaby Lake X. Poznaliśmy też nazwę płyty głównej, stanowiącej bazę dla układu podczas testów. Pod względem oferowanych możliwości jednostka jest bardzo podobna do dostępnych na rynku modeli Kaby Lake S. Wymaga jednak nowej podstawki, którą będzie dzieliła z chipami Skylake-X.


Blizzard porzuca nazwę Battle.net
Firma zaczęła wprowadzać zapowiadane zmiany. Gracze pecetowi przyzwyczaili się do nazwy Battle.net, którą od zawsze kojarzyli z produkcjami Blizzarda. Przedsiębiorstwo postanowiło jednak zrezygnować z tej marki i właśnie realizuje swoje plany. Na pierwszy ogień poszła aplikacja Battle.net, która zmieniła nazwę i logo. Można oczekiwać, że już niedługo podobne zmiany czekają oficjalną stronę usługi.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'