informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Ubisoft już w tym roku może zostać przejęty
Vivendi może dopiąć swego. Ubisoft jeszcze przed końcem bieżącego roku może zostać wrogo przejęty przez firmę Vivendi. Według agencji Reuters, Vivendi pod wpływem spadających wartości akcji i irytacji wśród inwestorów, już w tym roku może przyjąć o wiele bardziej agresywne podejście do przejmowania innych podmiotów.Resident Evil 7 - Not a Hero opóźniony
Na darmowy dodatek trzeba czekać. Resident Evil 7 po styczniowym debiucie na rynku szybko spotkał się z głównie dobrymi opiniami graczy oraz recenzentów. Od jakiegoś czasu jednak wielu fanów serii czeka na dodatek (DLC) Not a Hero, który według zapowiedzi miał zostać udostępniony za darmo.Akasa Newton S7 i AC - obudowy dla NUC
Chatki dla mikrusów Intela. Firma Akasa zapowiedziała powiększenie swojej oferty o dwa nowe modele miniaturowych obudów komputerowych, Newton S7 oraz Newton AC. Obie konstrukcje przeznaczone są dla różnych rozwiązań NUC firmy Intel, a łączy je pasywne, a więc bezgłośnie schładzanie najważniejszych podzespołów.Snapdragon 845 w 10 nm LPP
Producent jest już gotowy. Samsung i Qualcomm według południowokoreańskich źródeł już pracują wspólnie nad nowymi układami SoC, które miałyby w przyszłym roku trafiać do smartfonów Galaxy S9.


Google pracuje nad wklejaniem tekstu w aplikacjach bez wcześniejszego kopiowania
Google pracuje nad dużym usprawnieniem dla swoich aplikacji. Z udostępnionych w sieci informacji wynika, że rozwijane przez firmę programy już niedługo pozwolą na wklejanie tekstu bez wcześniejszego kopiowania. Jego treść będzie bowiem przewidywana na podstawie tego, co robimy w przeglądarce Chrome.


Modecom Volcano Hammer - niedroga klawiatura mechaniczna
Mechanik w cenie membranówki. Modecom zapowiedział właśnie rozpoczęcie sprzedaży konstrukcji Volcano Hammer, która powinna zainteresować przede wszystkim graczy o mniej zasobnym portfelu. Sprzęt ma zachęcać do kupna głównie ceną, która jest naprawdę niska jak na produkt z przełącznikami mechanicznymi. 


Nvidia GeForce 381.89 WHQL - sterowniki dostępne do pobrania
Drivery z obsługą najnowszych gier. Nvidia udostępniła właśnie w sieci nową paczkę sterowników GeForce 381.89, którą powinni zainstalować przede wszystkim gracze zamierzający zagrać w produkcję Warhammer 40,000: Dawn of War III. Oprogramowanie zawiera też kilka optymalizacji przygotowanych z myślą o najnowszych tytułach korzystających z techniki VR.


MSI Z270 Tomahawk OPT Boost - specyfikacja
Płyta z dołączoną pamięcią Intel Optane. MSI ogłosiło wprowadzenie do swojej oferty płyty głównej Z270 Tomahawk OPT Boost. Jest to produkt przeznaczony do współpracy z procesorami Core szóstej i siódmej generacji, mający oferować naprawdę dobre możliwości podkręcania. Sprzęt może też przypaść do gustu fanom stosunkowo prostego designu.


id Software tworzy nowy silnik id Tech
Pełna optymalizacja pod procesory Ryzen. Na kanale AMD w serwisie YouTube pojawił się nowy film, w którym Robert Duffy, dyrektor techniczny id Software, dzieli się swoimi przemyśleniami m.in. na temat nowych chipów firmy z Sunnyvale oraz planów jego przedsiębiorstwa na przyszłość. Dzięki temu poznaliśmy pierwsze informacje na temat nowego silnika, który ma być właśnie przygotowywany.


Kruger&Matz Explore PRO 1511 - specyfikacja
Stylowy laptop z GTX 950M. Kruger&Matz zaprezentował właśnie swoją nową linię produktów na 2017 rok, wśród którym możemy znaleźć nową serię notebooków. Najciekawszym jej przedstawicielem jest model Explore PRO 1511, oferujący wydajny procesor Intela i szybki nośnik SSD. Sprzęt cechuje przyjemny dla oka, prosty design i wysoka jakość wykonania. 


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'