informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' MSI Core Frozr XL zapowiedziany
Nowy COOLER dla procesora. Firma MSI zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego systemu chłodzenia procesora, o nazwie Core Frozr XL. Nowa konstrukcja jest w formie wieży, przeznaczona zarówno dla procesorów Intela, jak i AMD.Thunderbolt 3 trafi do procesorów
Kilka interfejsów może odejść do historii. Intel ogłosił, że przygotował strategię popularyzowania interfejsu Thunderbolt. W przyszłym roku firma zacznie oferować nowe procesory ze zintegrowanymi kontrolerami Thunderbolt 3 i dodatkowo udostępni specyfikację protokołu.Asus ROG Strix B350-F Gaming dla Ryzen
Kolejna płyta główna z AM4. Asus powiększa swoją ofertę płyt głównych z podstawką AM4 o nowy model, ROG Strix B350-F Gaming, wykonany w formacie ATX i wyposażony m.in. w podświetlenie Aura Sync RGB oraz interfejsy M.2 i USB 3.1.Raijintek Aura 12 RGB - nowe wentylatory
Wietrzą i świecą. Firma Raijintek zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowych wentylatorów Aura 12 RGB. Zastosowano w nich wielobarwne diody ułożone w ramce, rozświetlające łopatki. Dla każdego wentylatora przewidziano moduł sterujący, który umożliwia wybór jednej z 256 barw oraz trybu świecenia. Wentylatory Aura 12 RGB będą dostępne w zestawach po trzy sztuki, do których dołączane będą większe moduły sterujące wszystkimi.


Android Pay z obsługą platformy PayPal
Wyczekiwane usprawnienie dla platformy Android Pay. Google ujawniło właśnie, że promowany przez nią system płatności mobilnych w końcu jest kompatybilny z usługą PayPal. Niestety, rozwiązanie jak na razie udostępniono tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.


Facebook mocno usprawnia usługę Live
Facebook chce nas zachęcić do oglądania streamów. Serwis zapowiedział właśnie dwie nowe funkcje, które usprawnią służącą do przesyłania materiałów wideo na żywo usługę Live. Firma tym razem postawiła na kwestie związane z sekcją komentarzy i interakcje pomiędzy twórcami.


Usługa Xbox Game Pass dostępna od 1 czerwca
Dostęp do ponad 100 tytułów za 40 zł miesięcznie. Microsoft, że usługa abonamentowa Xbox Game Pass zostanie uruchomiona już 1 czerwca tego roku. Opcja ta będzie dostępna tylko dla osób korzystających z konsoli Xbox One i komputerów z Windows 10. Dzięki subskrypcji będziemy mogli zagrać w wiele bardzo dobrych produkcji, które pobierzemy na dysk swojego urządzenia, bez wymogu strumieniowania.


Fractal Design Focus G i Focus G Mini - prezentacja nowych obudów
Niedrogo i funkcjonalnie. Fractal Desing zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych obudów – modeli Focus G i Focus G Mini. Są to proste konstrukcje z oknem, dostępne w kilku popularnych kolorach. Producent chwali się kompatybilnością z długimi kartami graficznymi i całkiem wysokimi systemami chłodzenia CPU. Nie zabrakło także prostego sytemu zarządzania okablowaniem i filtrów przeciwkurzowych.


Humble GameOn Bundle - dobre gry za niewielkie pieniądze
Bogaty zestaw tytułów. Humble GameOn Bundle to nowa paczka, która powinna zainteresować graczy szukających gier z ciekawą fabułą. Większość dostępnych tytułów to produkcje przygodowe, choć osoby lubiące zabawę wieloosobową oraz strzelanki też nie powinni narzekać. Niezmiennie mamy dostęp do kilku różnych progów cenowych, do których przypisane są konkretne gry.


Sapphire GPRO E - nowa seria kart graficznych na rynek profesjonalny
Zaktualizowana oferta dla klientów biznesowych. Sapphire poinformowało, że rozszerzyło swoje portfolio o nową rodzinę produktów GPRO z serii E. Dostępne będą w niej trzy modele, które dołączą do obecnego już od jakiegoś czasu na rynku Sapphire Radeona E8860. Wszystkie urządzenia przygotowane zostały z myślą o urządzeniach wbudowanych i oferują możliwości oraz wydajność skrojone właśnie pod tego typu zastosowania.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'