informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Wybory 2018. Beata Szydło zagrzewa do walki Małgorzatę Wassermann
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0d/da/16/z23963405M,Malgorzata-Wassermann-i-Beata-Szydlo--Prezentacja-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wybory samorządowe 2018 w Krakowie. - Będzie tu w Krakowie wspaniałym prezydentem, a gdy zakończy kadencję, będzie miała ogromną rolę w polityce ogólnokrajowej - tak reklamowała Małgorzatę Wassermann wicepremier Beata Szydło.Remont ul. Królewskiej. Objazdy z przeszkodami. Będą zmiany w ruchu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b4/d9/16/z23961012M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pasażerowie i kierowcy od poniedziałku przeżywają prawdziwy armagedon w związku z remontem ul. Królewskiej. W godzinach szczytu najbardziej zakorkowane są bowiem boczne ulice Bronowic. ZIKiT zapowiada korektę ruchu.Policja zatrzymała 45-latka. Przy okazji wpadł jego syn-diler
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ca/a0/13/z20581834M,Zatrzymany-w-kajdankach.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policja zatrzymała 45-letniego sprawcę uszkodzenia samochodu i jego 20-letniego syna-dilera, który uciekł z zakładu poprawczego.Definitywny koniec lata. Rozpoczyna się sezon grzewczy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b1/47/f6/z16140209M,Kaloryfer.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie poinformowało, że w środę, 26 września rozpoczyna dostawę ciepła do odbiorców.


Wybory 2018. Grzegorz Gorczyca chce walczyć z niebezpiecznymi powiązaniami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/63/d5/16/z23941475M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wybory samorządowe 2018. - Największym problemem dla miasta są powiązania personalne i biznesowe między organami samorządu a nadzoru i kontroli - uważa Grzegorz Gorczyca, kandydat na prezydenta Krakowa.


Maciej Stolarczyk o młodzieżowcu w Pucharze Polski: Podeszliśmy do tego ze złej strony
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a1/b8/16/z23825313M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Nie chodzi o to, że nie posiadamy młodzieżowców, a o diagnozowanie problemu. Według mnie jest nim szkolenie - tak nowe zasady rozgrywek o Puchar Polski komentuje Maciej Stolarczyk, trener Wisły Kraków.


Dziady Kultury walczą o podwyżki i dofinansowanie kultury
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3e/da/16/z23962942M,Protest-Dziadow-Kultury-podczas-obrad-sejmiku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Nie mamy takich narzędzi jak hutnicy czy górnicy: nie będziemy palić opon. Najwyżej zamkniemy nasze miejsca pracy, ale nikogo to nie obejdzie, bo kultura stoi odłogiem. Na nasz sektor nikt nie zwraca uwagi, a przecież jesteśmy tak samo ważni jak inni protestujący. Jesteśmy przecież trochę jak lekarze, bo pomagamy w leczeniu duszy - mówi Izabela Pohorecka z Filharmonii Krakowskiej, jedna z uczestniczek poniedziałkowego protestu Dziadów Kultury.


Wybory 2018. Majchrowski: To zbieranie haków na mnie. Jestem przyzwyczajony
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0a/d3/16/z23932938M,Jacek-Majchrowski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wybory samorządowe 2018 w Krakowie. - Od lat jestem przyzwyczajony, że każda kampania wyborcza wiąże się ze zbieraniem na mnie haków - stwierdza prezydent Jacek Majchrowski i publikuje w internecie ulotki na swój temat. Na jednej z nich ktoś szuka studentek, które prezydent miał egzaminować w motelu Krak.


Posiedzenie Rady Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków odwołane. Powód? Brak wystarczającej liczby uczestników
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a4/1f/15/z22147236M,Konferencja-Towarzystwa-Sportowego-Wisla-Krakow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W poniedziałek po południu miała zebrać się Rada Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Jej przedstawiciele mieli zaapelować do władz TS-u o wyjaśnienia w sprawie zarzutów łączących klub z przestępcami. Spotkanie zostało jednak odwołane.


Remont ul. Królewskiej. ZIKiT: Obserwujemy, co się dzieje. Przed nami korekta ruchu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/af/d9/16/z23961007M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Za nami pierwszy szczyt komunikacyjny po zamknięciu remontowanej ul. Królewskiej. ZIKiT wyciągnął pierwsze wnioski. W październiku na krakowian czekają nowe korekty ruchu, więcej autobusów miejskich i linia tramwajowa kursująca między pętlami.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'