informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Ryszard Niemiec: Wisła Kraków pożegnała piłkarskie salony
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/85/97/16/z23689349M,Ryszard-Niemiec.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wisła jest zabytkiem klasy zero polskiej kultury i należy się z nią obchodzić bez używania narzędzi z kamienia łupanego. Kibice pozostali jedynym z kilku fundamentów, który przez lata ją podtrzymywał. Wiele wody w Wiśle jednak upłynie, zanim stanie się klubem rentownym.Tatry. Akcja ratunkowa pod Giewontem w ekstremalnych warunkach
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/fa/99/16/z23695866M,Akcja-ratunkowa-TOPR-u-pod-Giewontem--Warunki-byly.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeprowadzili akcję ratunkową pod Giewontem. Warunki określili jako "ekstremalnie niekorzystne".W wyhodowanej przez nią skórze chodzi ponad 70 osób w całej Polsce
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/51/91/16/z23666513M,Justyna-Drukala.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Justynie Drukale wystarczył kawałek naskórka, by uratować 20-letniego Kamila. Chłopak miał poparzone 95 proc. ciała.Baby boom w krakowskim zoo - potomstwa doczekały się ptaki, małpy i kopytne
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/8a/98/16/z23692426M,W-krakowskim-zoo.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Każde urodziny są wpisywane do kroniki. Na wpisie jednak się nie kończy, bo wszystkie sukcesy maluchów też są odnotowywane. Cieszą się opiekunowie zwierząt, cieszy się dyrektor krakowskiego ogrodu zoologicznego Józef Skotnicki (który właśnie wydał książkę o maluchach w naszym zoo), radość mają odwiedzający - maluchy nie ukrywają się, ale wychodzą na wybieg razem z rodzicami.


Autobusy Voyagera - coś jest chyba nie tak [LIST]
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/1d/98/16/z23693085M,Autobus-Voyagera-na-krakowskim-dworcu-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Piszę do Państwa w związku z artykułem "Pan coś widzi, ulgi nie będzie" ("Wyborcza" w Krakowie, 19 lipca), opisującym, jak został potraktowany niedowidzący pasażer linii prowadzonych przez spółkę Voyager. Niestety, nie jest to jedyna tego typu sytuacja.


"Wolność, równość, demokracja". Manifestacja KOD pod sądem
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/5f/99/16/z23695455M,Manifestacja-w-obronie-Sadu-Najwyzszego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W czwartkowy wieczór w kilku miastach Małopolski odbyły się demonstracje przeciwko nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. W Krakowie przeciwnicy reformy sądownictwa po raz kolejny zebrali się pod Sądem Okręgowym, by wyrazić sprzeciw wobec zmian wprowadzanych przez rząd.


Dunajec zalał Krościenko. Wczasowicze deklarują: "W górach jest niebezpiecznie, ale wrócimy za rok!" [ZDJĘCIA]
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/db/98/16/z23695067M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>U podnóża Pienin atmosfera daleka od wakacyjnej. Zamiast w górach wczasowicze spacerują nad zalanymi bulwarami Dunajca.


Kawiarnia z kawą z najstarszej włoskiej palarni Vergnano już otwarta. Nowohucki eksperyment
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/dc/97/16/z23689948M,Nowohuckie-Centrum-Kultury--Otwarcie-foodtrucka-z-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pod Nowohuckim Centrum Kultury otwarta została kawiarnia Caffe Vergnano (sprzedaje kawę z najstarszej włoskiej palarni). - Naszego espresso można się napić m.in. w Singapurze, Londynie, Dubaju i Bostonie, a teraz także w Nowej Hucie - mówi Karolina Vergnano.


Wisła Kraków z nadzorem Komisji Licencyjnej i zastrzeżonymi numerami
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/11/1f/14/z21102353M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej nałożyła na Wisłę Kraków nadzór infrastrukturalny. Klub w czwartek ogłosił natomiast listę zawodników zgłoszonych do rozgrywek.


To nie była zwykła kontrola pojazdu. Kierowca wpadł z kokainą i ostrą amunicją
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/6d/98/16/z23694701M,Kokaine-i-metamfetamine-mialo-przy-sobie-dwoch-mez.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kokainę i metamfetaminę mieli przy sobie dwaj mężczyźni zatrzymani przez sądeckich policjantów do kontroli. W mieszkaniu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli jeszcze znaczne ilości marihuany i ostrą amunicję. Obaj usłyszeli już zarzuty.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'