informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Śmiertelny projekt obywatelski. Rodzice Magdy wytoczyli miastu proces
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/12/98/16/z23694354M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Magda zjechała na rolkach z górki prosto pod koła samochodu. Nie mogła wiedzieć, że nowa asfaltowa ścieżka w parku zamienia się w stromy zjazd na krechę, urywający się na skrawku gruntu tuż przed jezdnią. Dziś zaczyna się proces, który rodzice Magdy wytoczyli miastu.Jakie miasto marzy się warszawiakom? Veturilo w zimę, czysty Pałac Kultury
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/df/3c/16/z23316447M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Całoroczne Veturilo, wyczyszczenie Pałacu Kultury, niezwężanie Górczewskiej, pozostawienie Lotniska Chopina - w takich sprawach warszawiacy piszą petycje.Proces Piotra T. Biegły informatyk: "Były tylko ślady po plikach. Posiadacz pendrive'a mógł nie wiedzieć, co tam kiedyś było"
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/a2/98/16/z23695266M,Przed-sadem-zeznawal-biegly-informatyk-Witold-Korn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Podczas kolejnego dnia procesu Piotra T. biegły informatyk przez kilka godzin opowiadał, co znaleziono na komputerze i pendrive'ach znanego speca od wizerunku i marketingu politycznego. Nie wykluczył, że ktoś mógł ingerować w dane zgromadzone na dyskach.Galerie handlowe to wygoda, a może śmierć handlowych ulic?
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/5d/db/12/z19772509M,Zlote-Tarasy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Handel nie tylko w Warszawie i nie tylko w polskich miastach przenosi się z ulic do galerii. To zjawisko występuje na całym świecie i nie jest to skutek decyzji podejmowanych w ratuszach, lecz efekt wyborów dokonywanych przez klientów i sprzedawców.


Wojciechowicz: w dzielnicach, które nie mają szans na metro, budujmy monorail na estakadzie
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/98/82/16/z23601304M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Jak odkorkować stolicę? Propozycje realne, a nie absurdalne" - tak brzmiał tytuł konferencji, na której Jacek Wojciechowicz, niezależny kandydat na prezydenta Warszawy, proponował m.in. bezpłatną komunikację w Śródmieściu oraz budowę kolejki na estakadach do obrzeżnych dzielnic i czterech obwodnic Warszawy.


Kandydatka ruchów miejskich Justyna Glusman chce zwęzić Górczewską
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/f6/82/16/z23602678M,Justyna-Glusman-na-konferencji--na-ktorej-przedsta.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kandydaci na prezydenta Warszawy mają różne zdanie w sprawie zwężenia Górczewskiej. Projekt obecnych władz Warszawy poparła kandydatka ruchów miejskich Justyna Glusman


Partia Razem odcina się od pomysłu swojego kandydata na prezydenta Jana Śpiewaka
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/6e/8e/16/z23652206M,Jan-Spiewak--w-srodku--podczas-lipcowej-konferencj.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie dopuszczamy wyprzedaży mieszkań komunalnych - zapewniają w Partii Razem. Ale ich kandydat na prezydenta ma w tej sprawie inne zdanie: uważa, że to kwestia praw nabytych. Lokatorzy, którzy mieli prawo wykupu zgodnie z zasadami obowiązującymi w 2011 roku, powinni mieć taką możliwość. To pierwszy taki zgrzyt w koalicji lewicowych ugrupowań.


Dlaczego przyszli protestować pod Sejmem? "Skoro w Londynie może wyjść 50 tys. osób..."
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/ba/98/16/z23693754M,Zgromadzenie-pod-Sejmem-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pytamy demonstrujących, którzy uczestniczą w proteście przeciw zmianom w Sądzie Najwyższym, dlaczego zdecydowali się przyjść pod Sejm. "Nie kupuję czystki w sądownictwie", "Sąd podległy PiS będzie wykonywał dyrektywy płynące z ul. Nowogrodzkiej", "Co może zrobić szary człowiek wobec władzy? Tylko wyjść na ulicę" - słyszymy


Niepełnosprawni dostali 30 dni na wyprowadzkę. Kawiarnia Pożyteczna zniknie?
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/9a/97/16/z23690650M,Kamienica-przy-Nowym-Swiecie-58.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kawiarnia Pożyteczna, zatrudniająca osoby niepełnosprawne, i fundacja, którą założył Stefan Bratkowski, dostały nakaz wyprowadzki z kamienicy przy Nowym Świecie. Rzecznik ratusza uspokaja: - Chcemy, żeby najemcy pozostali w tym miejscu.


Matka z niemowlakiem w szpitalu. Kierowca pomylił hamulec z gazem
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/1e/98/16/z23694110M,Wypadek-przy-ul--Krasinskiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Matka oraz jej kilkumiesięczne dziecko zostali potrąceni przy ul. Kraińskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'