informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Trzaskowski na debacie: bon kulturalny dla uczniów, wolność wypowiedzi i otwartość na różnorodność
<img src='https://bi.im-g.pl/im/54/da/16/z23963732M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Brak cenzury i poszanowanie wolności twórczej, 100 zł bonu kulturalnego dla każdego ucznia, odbudowa marki festiwalu Jazz Jamboree, budowa domu kultury na Żoliborzu i kulturalne centra lokalne w każdej dzielnicy - to główne postulaty programu kulturalnego Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy.Rotunda PKO. Rozpoczął się montaż szklanej elewacji
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f9/da/16/z23963641M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Budowana od podstaw nowa Rotunda PKO nabiera ostatecznego kształtu. Przez rusztowania widać częściowo już zmontowane szklane elewacje. Otwarcie pawilonu zapowiedziano na koniec 2018 r.Koszmar pasażerów na dworcach PKP. "100 minut opóźnienia na stulecie niepodległości"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/70/0e/16/z23129968M,Otwarta-Biedronka-na-Dworcu-Centralnym.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trasę Kraków Główny - Warszawa Wschodnia pociąg InterCity pokonuje zazwyczaj w czasie ok. 4 godzin. Dziś opóźnienia pociągów wynosiły nawet pięćset minut.Po Glusman i Rabieju teraz Rozenek chce sadzić zieleń na zadaszonej trasie Łazienkowskiej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ba/da/16/z23963066M,Andrzej-Rozenek--kandydat-SLD-na-prezydenta-Warsza.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jako prezydent Warszawy pragnę rozwiązać problem smogu. Chcemy wprowadzić zielone korytarze. Na przykład całą Trasę Łazienkowską od tego miejsca, aż po ulicę Marszałkowską można przykryć i zadaszyć, a na górze takiej konstrukcji zbudować zielony korytarz - mówił Andrzej Rozenek, kandydat SLD na prezydenta Warszawy, stojąc na parkingu przy Torwarze


Muzeum Archidiecezji Warszawskiej kończy 80 lat. "Było ważnym ośrodkiem kultury niezależnej"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1/7392/z7392391M,Palac-Dziekana--siedziba-Muzeum-Archidiecezjalnego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zgromadziło imponujące zbiory sztuki i rzemiosła artystycznego. W latach 80. XX w. było ważnym ośrodkiem kultury niezależnej, a pokazywana w nim wtedy kolekcja obrazów podarowanych przez Janinę i Zbigniewa Porczyńskich przyciągnęła tłumy zwiedzających. W 2015 r. powróciło na Stare Miasto, gdzie dziś świętuje swoje 80-lecie.


Szef dubajskiej strefy ekonomicznej chwali dzielnicę Przyszłość Patryka Jakiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/71/da/16/z23962481M,Patryk-Jaki--kandydat-PiS-na-prezydenta-Warszawy--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Interesujący, ambitny projekt" - tak dyrektor dubajskiej strefy ekonomicznej komplementował rzucony w kampanii wyborczej przez Patryka Jakiego pomysł Dzielnicy Przyszłość - strefy ekonomicznej z niskimi podatkami rozciągającej się nad Wisłą od Żerania po Siekierki.


Koniec poszukiwań pytona. "Przypuszczamy, że nie przeżył tego chłodu"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1b/8e/16/z23652123M,Wylinka-dlugosci-ponad-pieciu-metrow-zostala-znale.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po ponad dwóch miesiącach ratownicy z Animal Rescue odwołują akcję poszukiwawczą pytona tygrysiego. Powodem jest za niska dla tropikalnego gada temperatura.


Zabytkowy dworek przy Łazienkach do przebudowy i rozbudowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a4/d9/16/z23959460M,Willa-Narutowicza-przy-Parkowej.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tzw. Willa Narutowicza przy ul. Parkowej zostanie odremontowana i powiększona o nowe skrzydło. Powstanie w niej muzeum Paderewskiego.


Wypadek na Al. Jerozolimskich. Samochód uderzył w przystanek autobusowy. Prócz tego liczne poślizgi na drogach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c1/da/16/z23961793M,Auto-wjechalo-w-przystanek-na-Al--Jerozolimskich.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kobieta kierująca szarą Toyotą wjechała w przystanek autobusowy na Al. Jerozolimskich. Została zepchnięta z drogi.


Guział: "My zbudujemy przedłużenie Woronicza". A za jego plecami trwa budowa ulicy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/55/35/13/z20141141M,2015-r--Mieszkancy-Wygledowa-domagaja-sie-budowy-p.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miasto pod rządami Gronkiewicz-Waltz od 12 lat nie potrafi przedłużyć ul. Woronicza. My ją wykonamy, już w przyszłym roku będzie przedłużona - zapewniał Piotr Guział, kandydat Patryka Jakiego na wiceprezydenta miasta. Ale przetarg na budowę tej ulicy już jest rozstrzygnięty, wykonawca już wszedł na plac budowy.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'