informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Akademia Opowieści. Buciki z Sopotu, które stały się hitem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c6/d5/16/z23944390M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Ojciec bardzo lubił swój zawód, chociaż nasza władza nie lubiła rzemieślników. Równała ich do "prywaciarzy" - opowiada Bogdan Tomasiński z Tombutu, sopockiego zakładu z obuwiem dziecięcym.Debata prezydencka w niepełnym składzie. Kandydaci zgodni w wielu kwestiach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0d/da/16/z23963149M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Czworo z szóstki kandydatów wzięło udział w poniedziałkowej debacie prezydenckiej organizowanej przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto". Kandydaci na urząd prezydenta Gdańska wypowiadali się w sześciu blokach tematycznych: światopogląd, edukacja, inwestycje, transport, dzielnice oraz relacja samorząd - rząd.Debata kandydatów na prezydenta Gdańska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a7/da/16/z23962791M,Debata-kandydatow-na-prezydenta-Gdanska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Za nami debata kandydatów na prezydenta Gdańska organizowana przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto". Udział w niej wzięło czterech z sześciu polityków: Paweł Adamowicz (Wszystko dla Gdańska), Andrzej Ceynowa (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Jacek Hołubowski (Gdańsk Tworzą Mieszkańcy) i Elżbieta Jachlewska (Lepszy Gdańsk).Załoga Radia Gdańsk odcina się od decyzji prezesa ws. filmu "Kler". Prosi słuchaczy o zaufanie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b3/03/16/z23081651M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>52 pracowników i współpracowników Radia Gdańsk podpisało się pod listem otwartym, w którym twierdzą, że prezes rozgłośni wykorzystał pretekst, by nie przyznać filmowi "Kler" nagrody Złotego Klakiera, a sprawa miała podtekst polityczny. - Bardzo nam zależy na dobrym imieniu Radia Gdańsk. Mamy nadzieję, że uda nam się odbudować zaufanie Słuchaczy, bo jest ono dla nas najważniejsze - pisze załoga rozgłośni.


Nocne pożary na Chełmie. Cztery auta stanęły w płomieniach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0/11050/z11050530M,Straz-pozarna.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na gdańskim Chełmie spłonęły cztery samochody dostawcze i jedna osobówka. Wartość spalonych aut oceniono na 185 tys. zł. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.


Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem i burzami z gradem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e8/cc/d3/z13880552M,Burza-nad-Trojmiastem.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Będzie mocno wiało, możliwe są też burze z opadami deszczu i gradu. IMGW ogłosił pierwszy, w trzystopniowej skali, stopień zagrożenia tymi niebezpiecznymi zjawiskami.


Andrzej Gwiazda do protestującej kobiety z KOD: "Ile bierzesz za numer?"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4f/da/16/z23961679M,Andrzej-Gwiazda-podczas-protestu-KOD-w-Gdansku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do protestującej kobiety przed gdańską konwencją PiS podszedł Andrzej Gwiazda i zapytał "Ile bierzesz za numer?". - Byłam zszokowana, chciał ze mnie zrobić kogoś, kogo można wynająć za pieniądze, a ja stałam tam konstytucją i krzyczałam "konstytucja" - mówi Sława, działaczka KOD-u z Gdańska.


Ukradł samochód, odjechał nim kilka kilometrów i zasnął na fotelu kierowcy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/08/d9/16/z23961352M,Sprawca-kradziezy-spiacy-w-skradzionym-fiacie-uno.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policjanci zobaczyli poszukiwany samochód zaparkowany na poboczu drogi, na fotelu kierowcy spał sprawca kradzieży. Znaleziono przy nim środki odurzające.


Dziś ostatni dzień głosowania na projekty do budżetu obywatelskiego w Gdańsku, Sopocie i 6 miastach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/37/d9/16/z23960631M,Budzet-Obywatelski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Mieszkańcy Gdańska i Sopotu mogą oddawać jeszcze w poniedziałek do godz. 23.59 swoje głosy na projekty budżetu obywatelskiego. Głosowanie trwa jeszcze dzisiaj w Rumi, Redzie, Władysławowie, Kartuzach, Żukowie i Pruszczu Gdańskim. Gdańszczanie mają do wydania rekordowe 19,8 mln zł, na ich głosy czeka 319 wniosków.


"Skandaliczne decyzje publicznych mediów i mocne wejście kobiet". K. Fryc o FPFF w Gdyni [OPINIA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a4/d9/16/z23959716M,Festiwal-Polskich-Filmow-Fabularnych-2018--Mloda-G.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Złote Lwy na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zdobyła "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Ale to nie o niej na festiwalu było najgłośniej.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'