informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Trupa Trupa: z miasta Solidarności na podbój Ameryki
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/fa/16/16/z23159034M,Trupa-Trupa-na-SXSW.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zachwyceni krytycy, publiczność gorąco przyjmująca koncerty, dużo nowych kontaktów - gdański zespół skutecznie wykorzystał kilkudniową wizytę w Stanach. Amerykańska publiczność i krytycy pokochali zespół Trupa Trupa.Syryjski reżyser kręci w Gdańsku
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/b5/19/16/z23173301M,Syryjski-rezyser-Ibrahim-Mouhanna-w-Gdansku-kreci-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Etiudę filmową o tolerancji dla inności nakręci w Gdańsku Ibrahim Mouhanna - reżyser i dziennikarz, syryjski uchodźca, który w Szwecji znalazł swój drugi dom.Gdynia. Starowiejska ma być rewitalizowana
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/d9/96/15/z22636249M,Ul--Starowiejska-w-Gdyni.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po blisko 10 latach przymiarek Gdynia wreszcie rozpoczyna konsultacje społeczne w sprawie zmian na ulicy Starowiejskiej. - Liczymy ma międzynarodowy konkurs architektoniczny, a potem remont ulicy - mówi Łukasz Piesiewicz ze Stowarzyszenia Starowiejska.PO do PiS: zamiast fuzji Lotosu z Orlenem, lepszy holding Lotosu z Energą
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/cc/a8/15/z22711244M,Siedziba-Grupy-Lotos-w-Gdansku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Radni sejmiku pomorskiego po raz kolejny przyjęli w środę krytyczne stanowisko wobec rządowych planów połączenia Grupy Lotos z PKN Orlen. Zaproponowali jednak rządowi PiS powołanie Pomorskiego Holdingu Energetyczno-Paliwowego z udziałem Grupy Lotos i Grupy Energa.


Rower metropolitalny nie będzie miał darmowych minut. Czy to właściwy system dla Trójmiasta? [WYWIAD]
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/b5/63/13/z20331445M,Wojciech-Makowski--b--poznanski-oficer-rowerowy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Oferta roweru metropolitalnego w Trójmieście nie jest skierowana do tych, którzy już jeżdżą na co dzień na rowerze, tylko do jeżdżących samochodami. To oferta uzupełniająca transport publiczny. Trójmiasto postąpiło słusznie decydując się na system w pełni płatny, bo stoi na wysokim poziomie polityki rowerowej, a samorządy nie będą dużo do niego dopłacać - mówi Wojciech Makowski, aktywista rowerowy ze Stowarzyszenia Miasta dla Rowerów, były oficer rowerowy Poznania.


Magda Kuydowicz: Powieść "Stało się!" wymyśliłam już w liceum
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/a1/19/16/z23173025M,Magda-Kuydowicz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kryminał komediowy to dość nietypowa formuła. Polską mistrzynią tego gatunku jest Joanna Chmielewska. Dziś na scenę wkracza pisarka, która przyznaje się do fascynacji jej osobą i inspiracji jej twórczością.


Policja wciąż nie złapała sprawców faszystowskich ataków na Dom Zarazy i restaurację wegańską w Gdańsku
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/3e/16/16/z23161662M,Napisy-na-Domu-Zarazy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Publikowali swoje zdjęcia na facebook'u, chwalili się umieszczaniem faszystowskich haseł na murach, zaatakowali lokal Avocado i Dom Zarazy w Oliwie. "Jesteście na celowniku" pisali przy celtyckich krzyżach. Członkowie faszystowskiej grupy wciąż poza zasięgiem policji.


"Cafe NGO" - serial, który pomaga, powstaje w Gdańsku
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/8b/18/16/z23168139M,Cafe-NGO-to-serial-internetowy-powstajacy-w-Gdansk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Jest to pierwszy taki serial w Polsce, promujący pasję pomagania i działalność NGO. Inicjatywa oddolna, niezwiązana z żadną organizacją, ideologią ani ruchem - mówi o serialu jego twórca Paweł Mariusz Piotrowski.


Janusz Śniadek dostraja Radio Gdańsk do swojego ucha
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/85/c6/10/z17591429M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Poseł Janusz Śniadek najpierw doprowadził do dymisji poprzedniego prezesa Radia Gdańsk, a teraz otwarcie przyznaje, że ma nowego kandydata na szefa publicznego radia.


Na Bałtyku trwają manewry polskich okrętów bojowych i sił NATO [ZDJĘCIA]
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/b6/18/16/z23170998M,Manewry-na-Baltyku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W ramach manewrów okręty bojowe z Polski, Niemiec i Kanady przy wsparciu lotnictwa prowadzą m.in. operację osłony strategicznego konwoju morskiego. Oprócz tego marynarze ćwiczą procedury łączności, a także akcje ratownicze i działania logistyczne.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'