informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Artyści stanęli w obronie praw ochroniarzy z Open'era. Akcja przyniosła skutek
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/32/54/f8/z16274482M,04-07-2014-Gdynia---Muzeum-sztuki-nowoczesnej--pod.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Spanie po trzy godziny, potem stanie kilkanaście godzin w słońcu lub deszczu za 10 zł za godzinę, nierzadko bez picia i jedzenia. Tak często wygląda praca ochroniarzy na dużych, letnich festiwalach. Po raz pierwszy, na Open'er Festival, o ich los upomnieli się artyści. I zmusili do zabrania głosu firmy i instytucje.Ulica Kielnieńska miała być "atrakcyjnym bulwarem". Mieszkańcy czują się oszukani
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/31/98/16/z23694129M,Taka-wizje-Nowej-Kielnienskiej-miasto-prezentowalo.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdy gdańscy urzędnicy chcieli przekonać mieszkańców do Drogi Zielonej, pokazywali im, że ul. Kielnieńską przemienią w atrakcyjny bulwar. Teraz z dokumentacji przetargowej wynika, że tak się jednak nie stanie.Gdańsk inwestuje w ochronę przeciwpowodziową. "Zbiorniki retencyjne ważniejsze niż drogi"
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/f9/98/16/z23693049M,Zbiornik-retencyjny-Osowa-II-w-budowie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przy okazji budowy 52. zbiornika retencyjnego w mieście, władze Gdańska podsumowały dotychczasowe oraz planowane inwestycje związane z ochroną przeciwpowodziową w mieście.Lepszy Gdańsk przedstawił swój program społeczny. "Powstał po rozmowach z mieszkańcami"
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/50/62/16/z23471184M,Elzbieta-Jachlewska--kandydatka-ruchu-miejskiego-L.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ruch Lepszy Gdańsk przedstawił swój kompleksowy program społeczny dotyczący pomocy osobom niepełnosprawnym, starszym, samotnym. Jak oszacowali aktywiści, ma on kosztować miasto dodatkowe 27 mln zł, a powstał na podstawie rozmów z mieszkańcami. Ruch zamierza zrealizować program, gdy dostanie się do rady miasta Gdańska.


Debata "Wyborczej" o turystyce. Jak rozwijać zainteresowanie Gdańskiem?
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/da/97/16/z23689690M,Debata--Wyborczej-Trojmiasto--o-turystycznym-sezon.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Czy miasto skorzystało na mundialu w Rosji, jaki wpływ na hotele ma wynajem tymczasowy i co zrobić, żeby do Gdańska przyjeżdżało jeszcze więcej turystów. O tym m.in. rozmawiali uczestnicy debaty zorganizowanej w Gdańsku przez "Gazetę Wyborczą".


Ryanair odwołuje 300 lotów. Także z Gdańska
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/d7/93/16/z23673303M,Boeing-737-800-w-barwach-Ryanair.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Strajk personelu pokładowego w Belgii, Portugalii oraz Hiszpanii spowodował, że Ryanair odwołuje w najbliższych dniach 300 lotów. Są wśród nich połączenia z Gdańska.


Taxify Trójmiasto. Największy konkurent Ubera w Europie działa już na nowym rynku
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/86/98/16/z23693446M,Taxify-to-kolejna-po-Uberze-aplikacja-kojarzaca-pa.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po Warszawie, Krakowie i Wrocławiu przyszedł czas na Trójmiasto. Taxify, druga największa aplikacja ride-sharingowa w Europie, została tu uruchomiona w czwartek. Na pasażerów Taxify Trójmiasto czeka ok. 1 tys. zarejestrowanych kierowców oraz specjalne, nawet 50-proc. zniżki na przejazdy.


Rodzina i przyjaciele pożegnali Romana Korynta [ZDJĘCIA]
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/a7/98/16/z23693223M,Pogrzeb-Romana-Korynta.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na cmentarzu w Gdyni pod Pierwoszynem odbył się pogrzeb Romana Korynta - legendy Lechii Gdańsk, wielokrotnego reprezentanta Polski. Pożegnała go rodzina, przyjaciele i kibice biało-zielonych.


Policjanci zatrzymali się, żeby pomóc kotkowi. Okazało się, że nie jest sam
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/bc/98/16/z23692988M,Kotki-uratowane-przez-gdanskich-policjantow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Widok małego kotka, który nieporadnie próbował przejść przez ulicę, przykuł uwagę policjantów z gdańskiej drogówki. Gdy funkcjonariusze zatrzymali radiowóz, okazało się, że kociąt jest więcej


Zakaz kąpieli od Dębek do Chałup. Przyczyna: sinice
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/2d/2b/15/z22197037M,Plaza-we-Wladyslawowie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Z powodu zakwitu sinic Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pucku zamknęła plaże od miejscowości Dębki do Chałup.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'