informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Rząd zapowiada wywłaszczenia pod lotnisko, a ludzie protestują: "Nie oddamy ojcowizn!"
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/d7/67/15/z22442199M,Stanislawow---rzad-PiS-planuje-tu-zbudowac-Central.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Aż 66 km kw. ma obszar, który rząd rezerwuje pod przyszłe centralne lotnisko. Teren obejmuje trzy gminy: Baranów, Teresin i Wiskitki.Malewicz wraca do Warszawy. Nieznane wcześniej dokumenty w Muzeum Narodowym
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/b6/6f/f6/z16150454M,Kazimierz-Malewicz-papiezem-malarstwa--gwasz--papi.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kazimierz Malewicz wraca do polskiej stolicy. 24 maja na terenie Muzeum Narodowego światło na najsłabiej jak dotąd rozpoznany okres życia artysty rzuci Tetiana Filewska.Metro na Bródnie. Kto zaprojektuje metamorfozę ulicy Kondratowicza?
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/ea/e8/15/z22973930M,Druga-linia-metra-na-Brodnie--Planowane-wejscie-do.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Od półtora do prawie 2 mln zł wahają się oferty zgłoszone w przetargu na zaprojektowanie przebudowy ul. Kondratowicza. Po dociągnięciu metra na Bródno ta ulica ma się zmienić w miejską aleję, trochę tak jak Świętokrzyska.Pożar pod mostem Łazienkowskim. Spłonęła łódka, w której mieszkali bezdomni
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/34/5b/16/z23442484M,Pozar-pod-mostem-Lazienkowskim.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pod mostem Łazienkowskim w ogniu stanęła łódka. W akcji gaśniczej udział brało sześć zastępów straży. Nikomu nic się nie stało.


Wybory samorządowe 2018. Synowie polityków PiS startują po prezydentury miast na Mazowszu
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/15/5b/16/z23442197M,Wybory-samorzadowe-2018--Synowie-politykow-PiS-sta.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>O prezydenturę Pruszkowa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości będzie ubiegać się Konrad Sipiera, syn wojewody. A w Siedlcach na prezydenta wystartuje Karol Tchórzewski, syn ministra energii.


Parkingowy protest dla protestu miejskiego aktywisty
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/37/5a/16/z23438391M,Parking-przy-Czerniakowskiej.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miejski aktywista składa skargę po wyznaczeniu kilkunastu miejsc parkingowych na chodniku przy Wisłostradzie. Ale po co ten protest?


Wietnamka zginęła podczas zatrzymania przez ABW. Wyskoczyła przez okno
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/2e/5d/f7/z16211246M,Funkcjonariusze-ABW-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Agenci ABW weszli do jednego z mieszkań na Ochocie. Na zlecenie prokuratury regionalnej mieli zatrzymać mieszkającą tam parę. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie - po zatrzymaniu kobieta wyskoczyła przez okno. Nie udało się jej uratować.


"Pożaru w Burdelu" z nowym musicalem. Tym razem muzułmanin i narodowcy
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/d8/8e/12/z19458008M,Pozar-w-Burdelu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Generał Bem - człowiek dziewiętnastowieczny, a na nasze czasy. Powstaniec listopadowy, bohater i Polaków, i Węgrów, pod koniec życia - muzułmanin. Wskrzeszają go w fantastyczno-satyrycznym anturażu twórcy kabaretu Pożar w Burdelu - Michał Walczak i Maciej Łubieński.


Protest rolników w samym centrum Warszawy. "W mieście nie wiecie, co jecie!"
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/23/5a/16/z23439907M,Protest-Unii-Warzywno-Ziemniaczanej-w-centrum-Wars.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Około 200 rolników demonstrowało pod Pałacem Kultury, domagając się m.in. dokładniejszych kontroli warzyw i owoców sprowadzanych z zagranicy. - Wjeżdżają do nas paszowe ziemniaki, cebula, pomidory. To są śmieci, w mieście nie wiecie, co jecie - mówili protestujący.


Wybory samorządowe. Nie Celiński, tylko Piekarska kandydatem SLD na prezydenta Warszawy?
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/35/5a/16/z23440693M,Katarzyna-Piekarska-podczas-wieczoru-wyborczego-Zj.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Warszawscy działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie podjęli decyzji, kogo poprzeć na kandydata na prezydenta Warszawy.W stołecznych strukturach jest opór przeciwko kandydaturze Andrzeja Celińskiego. Obrady zawieszono, mają zostać dokończone w piątek.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'