informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Za nami pierwsze w kraju targi pracy dla migrantów
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/25/5a/16/z23440933M,Targi-pracy-dla-migrantow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>16 firm zaprezentowało się wczoraj w Centrum Ukraińskim Kultury i Rozwoju podczas Targów dla Migrantów. Wydarzenie zorganizowano dla obcokrajowców, którzy szukają w Polsce pracy.Przyjdź na filmową wędrówkę po Nadodrzu
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/80/ac/d7/z14134400M,Mural-Brama-do-Nadodrza.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Audiospacer filmowy jest okazją do samodzielnego poznania historii najbardziej artystycznego osiedla we Wrocławiu, jakim jest Nadodrze.Mieszkańcy nazywają ją drogą śmierci. Morawiecki obiecał, że starą "ósemkę" zastąpi S8
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/df/5b/16/z23442911M,Mateusz-Morawiecki-w-Bystrzycy-Klodzkiej.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jest wąska, zatłoczona, do tego wciąż dochodzi tam do śmiertelnych wypadków. Mieszkańcy kilka razy blokowali drogę krajową nr 8, by wymusić na rządzie budowę nowoczesnej ekspresówki. Nie było na to zgody. Aż do dziś.Śmiertelny wypadek na torach. Policja sprawdza okoliczności
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/29/d6/cc/z13424169M,Pociag-spolki-PKP-Intercity.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>45-lat miał mężczyzna, który zginął pod kołami pociągu Intercity relacji Świnoujście - Przemyśl. Policja sprawdza przyczyny zdarzenia.


Duże polskie miasta będą się wyludniać. A Wrocław?
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/3d/6a/15/z22457405M,Wieza-cisnien-przy-al--Wisniowej-we-Wroclawiu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Duże polskie miasta będą się wyludniać. Nie dotyczy to tylko pięciu z nich, w których populacja wzrośnie - wynika z analizy GUS i prof. Piotra Szukalskiego, socjologa z Uniwersytetu Łódzkiego.


Kolejni kandydaci PiS na prezydentów w Świdnicy i Wałbrzychu
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/8/9805/z9805178M,Komitet-polityczny-PiS-wskazal-posla-Wojciecha-Mur.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Komitet polityczny PiS wskazał w środę kolejnych kandydatów na prezydenta. W Świdnicy i Wałbrzychu partia wystawia posłów.


Psy skrajnie zaniedbane, a kury się zjadały. Połowa stada padła
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/cf/5a/16/z23439055M,Kury-zjadaly-sie-wzajemnie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W jednym pomieszczeniu po byłej świniarni znaleźli skrajnie zaniedbane labradory, w drugim padłe kury. Zwierzęta zostały odebrane właścicielowi. - Będziemy to zgłaszać prokuraturze - zapewniają inspektorzy DIOZ-u.


Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Jedna osoba nie żyje
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/bc/d4/15/z22891708M,Policja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Między Kostomłotami a Kątami Wrocławskimi zderzyła się ciężarówka z autem dostawczym.


Bar Jacek i Agatka kończy działalność. Tłumy przyszły po ostatnie naleśniki [ZDJĘCIA]
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/d9/5a/16/z23440345M,Bar-Jacek-i-Agatka-konczy-dzialalnosc--Na-zdj--wla.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Bar Jacek i Agatka raczył swoją kuchnią klientów od wielu lat. Na pożegnanie można było spróbować naleśników za złotówkę.


Nie żyje Konrad, na którego leczenie składała się cała Polska, bo NFZ nie chciał refundować mu leku
<img src='http://bi.gazeta.pl/im/90/5a/16/z23440016M,Konrad-Krzeminski-nie-zyje.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zmarł Konrad Krzemiński z Legnicy, któremu w walce z chorobą pomagała cała Polska.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'