informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Ruszył wczesny dostęp do Diablo 4, to bardzo problematyczny start [Aktualizacja #2]

Diablo 4 jest już dostępne dla osób, które zdecydowały się na zakup Deluxe lub Ultimate Edition gry. Czy serwery Blizzarda zapłoną?

Informacja Ruszył wczesny dostęp do Diablo 4, to bardzo problematyczny start [Aktualizacja #2] została opublikowana przez GRYOnline.pl 2 czerwca 2023.

]]>Meta Quest 3 zaprezentowany oficjalnie; cena, termin premiery, szczegóły

Meta Quest 3 została oficjalne zaprezentowana. Nowa generacja gogli VR zaoferować ma między innymi większą wydajność. Premiera sprzętu nastąpi jeszcze w tym roku.

Informacja Meta Quest 3 zaprezentowany oficjalnie; cena, termin premiery, szczegóły została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>
Assassin's Creed Nexus z zapowiedzią na Ubisoft Forward; zobacz trailer wydarzenia

Ubisoft wypuścił trailer nadchodzącego pokazu Ubisoft Forward. Przyniesie on m.in. oficjalną zapowiedź Assassin’s Creed: Nexus – gry VR, która będzie działać na zapowiedzianych dziś goglach Meta Quest 3.

Informacja Assassin's Creed Nexus z zapowiedzią na Ubisoft Forward; zobacz trailer wydarzenia została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>
Twórcy STALKER-a 2 proszą, by wystrzegać się wycieków od rosyjskich hakerów

Studio GSC Game World odniosło się do niedawnego wycieku plików gry STALKER 2: Heart of Chornobyl. Deweloperzy proszą, aby nie otwierać i nie udostępniać materiałów, które trafiają do sieci za sprawą rosyjskich hakerów.

Informacja Twórcy STALKER-a 2 proszą, by wystrzegać się wycieków od rosyjskich hakerów została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>RX 7600 jest prawie o 30% szybszy od poprzedniej generacji; ale to nie wystarczy

Wyniki wydajności AMD RX 7600 wskazują, że stosunek ceny do oferowanych osiągów nie jest zadowalający.

Informacja RX 7600 jest prawie o 30% szybszy od poprzedniej generacji; ale to nie wystarczy została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>Izometryczne RPG Warhammer 40K już w becie; jest nowy gameplay trailer

Dziś startują testy beta gry RPG Warhammer 40,000: Rogue Trader. W związku z tym do sieci trafił nowy gameplay trailer produkcji.

Informacja Izometryczne RPG Warhammer 40K już w becie; jest nowy gameplay trailer została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>Ciekawe połączenie city buildera i Cywilizacji - dziś premiera Myriads: Renaissance [Aktualizacja]

Dzisiaj wieczorem na Steamie ukaże się Myriads: Renaissance, czyli obiecująca strategia łącząca elementy gatunków 4X i city builder.

Informacja Ciekawe połączenie city buildera i Cywilizacji - dziś premiera Myriads: Renaissance [Aktualizacja] została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>Płyty główne Gigabyte z luką bezpieczeństwa, skutki mogą być poważne

Według ostatnich doniesień firma Gigabyte ma lukę w firmware do płyt głównych. Narażeni są posiadacze ponad 250 modeli sprzętu.

Informacja Płyty główne Gigabyte z luką bezpieczeństwa, skutki mogą być poważne została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>Remake Metal Gear Solid 3 będzie pierwszą grą z serii wydaną po polsku

W remake Metal Gear Solid 3 zagramy z polskimi napisami. Będzie to pierwsza odsłona serii, która otrzyma naszą rodzimą lokalizację.

Informacja Remake Metal Gear Solid 3 będzie pierwszą grą z serii wydaną po polsku została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>Corsair ma propozycję dla graczy: zaopatrz się w sprzęt i zapłać mniej z rabatem w RTV Euro AGD

W RTV Euro AGD wystartowała nowa wyprzedaż. Tym razem w puli przecenionych towarów znalazł się sprzęt i akcesoria komputerowe marki Corsair.

Informacja Corsair ma propozycję dla graczy: zaopatrz się w sprzęt i zapłać mniej z rabatem w RTV Euro AGD została opublikowana przez GRYOnline.pl 1 czerwca 2023.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'