informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Amazon Prime Gaming na lipiec 2022 obejmie łącznie aż 35 gier do odebrania

Poznaliśmy pełną ofertę Amazon Prime Gaming na lipiec 2022 roku. Abonenci usługi będą mogli odebrać w przyszłym miesiącu w sumie aż 35 gier.

Informacja Amazon Prime Gaming na lipiec 2022 obejmie łącznie aż 35 gier do odebrania została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Ron Gilbert przygnębiony hejtem Return to Monkey Island, zamyka się w sobie

Ron Gilbert, twórca dwóch pierwszych odsłon serii Monkey Island, a także nadchodzącego Return to Monkey Island, nie mógł już ścierpieć “hejtu”, który pojawiał się na jego blogu, i postanowił nie dzielić się więcej treściami z gry.

Informacja Ron Gilbert przygnębiony hejtem Return to Monkey Island, zamyka się w sobie została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>
Sims 4 zaprasza do szkoły w wakacje; Licealne lata nowym dużym dodatkiem

EA Maxis nie daje wytchnąć po dopiero co zakończonym roku edukacji i już zaprasza graczy z powrotem w szkolne mury, zapowiadając dodatek Licealne lata do The Sims 4.

Informacja Sims 4 zaprasza do szkoły w wakacje; Licealne lata nowym dużym dodatkiem została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>
Reperowanie Total War: Warhammer 3 trwa, ocena powoli idzie do góry [Aktualizacja]

Total War: Warhammer 3 nie przestaje się rozwijać, a jego ocena na Steamie powoli, acz zauważalnie rośnie. Nieustające w pracach nad grą studio Creative Assembly zdradziło szczegóły aktualizacji 1.3 oraz termin wydania „łatki”.

Informacja Reperowanie Total War: Warhammer 3 trwa, ocena powoli idzie do góry [Aktualizacja] została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Twórcy Skate 4 nie wstydzą się bugów; pokazują wersję „pre-pre-pre-alpha”

Firma Electronic Arts i studio Full Circle opublikowały krótki gameplay z czwartego skate. Pochodzi on ponoć z jej wersji pre-pre-pre-alfa. Ogłoszono również zapisy do zamkniętych testów gry.

Informacja Twórcy Skate 4 nie wstydzą się bugów; pokazują wersję „pre-pre-pre-alpha” została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Netflix kręcił Stranger Things w miejscu kaźni ofiar II wojny światowej. Wybuchł skandal

Zdjęcia do nowego sezonu Stranger Things kręcono w więzieniu, w którym Żydzi, Polacy i Romowie cierpieli w czasie Holocaustu. Wybuchł skandal, a potomkowie ofiar wzywają twórców do odpowiedzialności.

Informacja Netflix kręcił Stranger Things w miejscu kaźni ofiar II wojny światowej. Wybuchł skandal została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>10 gier strategicznych za mniej niż 50 zł wartych zakupu na Steam Summer Sale 2022

Steam Summer Sale 2022 trwa w najlepsze. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was przegląd ofert na strategie, za które zapłacicie mniej niż 50 zł.

Informacja 10 gier strategicznych za mniej niż 50 zł wartych zakupu na Steam Summer Sale 2022 została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Wyciekła data premiery Avatar: Frontiers of Pandora; jesień robi się tłoczna

Tom Henderson zdradził dokładną datę premiery gry Avatar: Frontiers of Pandora. Produkcja studia Ubisoft Massive miałaby ukazać się jesienią 2022 roku.

Informacja Wyciekła data premiery Avatar: Frontiers of Pandora; jesień robi się tłoczna została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Nowy trailer Redfall; to ciąg dalszy uspokajania fanów Arkane Studios

Nowy trailer Redfall ma uspokoić fanów studia Arkane, pokazując, że to wciąż gra w jego starym stylu, a nie klon Left 4 Dead. Zdradzono także kilka szczegółów o skradaniu się, odbijaniu dzielnic, grywalnych bohaterach i wampirach.

Informacja Nowy trailer Redfall; to ciąg dalszy uspokajania fanów Arkane Studios została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Niedługo wreszcie zobaczymy TDU: Solar Crown; Nacon teasuje pokaz gier

W przyszłym tygodniu możemy poznać nową datę premiery gry Test Drive Unlimited: Solar Crown. Stanie się to prawdopodobnie podczas wydarzenia Nacon Connect.

Informacja Niedługo wreszcie zobaczymy TDU: Solar Crown; Nacon teasuje pokaz gier została opublikowana przez GRYOnline.pl 30 czerwca 2022.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'