informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Amazon ujawnia oficjalny tytuł serialu Władca Pierścieni

Serial z uniwersum Śródziemia to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Amazona. Platforma w końcu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości co do nazwy nadchodzącej serii i właśnie udostępniła nową zapowiedź, która ujawnia oficjalny tytuł serialowego Władcy Pierścieni.

Informacja Amazon ujawnia oficjalny tytuł serialu Władca Pierścieni została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Poznajcie Norland, czyli połączenie RimWorld, Crusader Kings i Cezara

Zapowiedziano Norland, czyli city builder, który ma czerpać inspirację z RimWorld oraz serii Crusader Kings i Cezar. Tytuł ma zadebiutować na Steamie jesienią tego roku.

Informacja Poznajcie Norland, czyli połączenie RimWorld, Crusader Kings i Cezara została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>
Total War: Warhammer 3 na nowych gameplayach i efektownym trailerze

Do Internetu trafiły nowe materiały z Total War: Warhammer 3. Wśród nich znalazły się efektowny trailer oraz obszerne gameplaye.

Informacja Total War: Warhammer 3 na nowych gameplayach i efektownym trailerze została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>
„Magia BioWare to bzdura” - reżyser Dragon Age: Origins i Dragon Age 2 krytykuje praktyki studia

Mark Darrah nie jest fanem mówienia o „magii BioWare”. Przynajmniej nie w kontekście tego, jak wygląda produkcja gier w jego byłym studiu (i nie tylko tam).

Informacja „Magia BioWare to bzdura” - reżyser Dragon Age: Origins i Dragon Age 2 krytykuje praktyki studia została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Fabularny zwiastun Horizon Forbidden West przypomina o rychłej premierze [Aktualizacja]

Do sieci trafił fabularny trailer gry Horizon: Forbidden West. Studio Guerrilla Games i firma Sony dały nam przedsmak przygody, która czeka nas za 30 dni. Dowiedzieliśmy się też, że w obsadzie produkcji znajdzie się gwiazda filmu Matrix Zmartwychwstania.

Informacja Fabularny zwiastun Horizon Forbidden West przypomina o rychłej premierze [Aktualizacja] została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>500 godzin w Dying Light 2 i wieczność w Valhalli? Sorry, ja wysiadam

Techland zapowiedział, że na zapoznanie się z całą zawartością Dying Lighta 2 potrzeba 500 godzin, Assassin's Creed Valhalla to pasmo wiecznie ciągnących się zadań, a ja mówię: stop. Postawmy na otwarte światy w nieco mniejszym, ale lepszym wydaniu.

Informacja 500 godzin w Dying Light 2 i wieczność w Valhalli? Sorry, ja wysiadam została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Twórcy The Settlers prezentują wizję stojącą za grą

Ubisoft opublikował film, w którym przedstawia wizję stojącą za The Settlers. Materiał ten daje nam wgląd w to, jak prezentuje się nadchodząca odsłona kultowego cyklu.

Informacja Twórcy The Settlers prezentują wizję stojącą za grą została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Zobacz, jakie marki Activision Blizzard przejmie Microsoft

Przejrzeliśmy marki Activision oraz Blizzarda, które już niebawem trafią pod dach Microsoftu. Ich liczba powala.

Informacja Zobacz, jakie marki Activision Blizzard przejmie Microsoft została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Warner Bros. uspokaja: premiera Hogwarts Legacy nastąpi w tym roku

Wytwórnia Warner Bros. potwierdziła, że premiera Hogwarts Legacy nadal planowana jest na 2022 rok. Tym samym rozwiano wątpliwości, które pojawiły się po ostatnich przeciekach.

Informacja Warner Bros. uspokaja: premiera Hogwarts Legacy nastąpi w tym roku została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Karta graficzna niespodzianka. Na Amazonie sprzedają losowe GPU za 100 USD

W dobie wielkich braków na rynku podzespołów japoński oddział Amazona wpadł na pomysł, aby sprzedawać tanie karty graficzne. Na tamtejszym rynku pojawiły się specjalne Mystery Boxes, za których sprawą szczęśliwcy mogą wygrać topowe GPU.

Informacja Karta graficzna niespodzianka. Na Amazonie sprzedają losowe GPU za 100 USD została opublikowana przez GRYOnline.pl 19 stycznia 2022.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'