informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' RPG Dragon's Dogma 2 otrzyma 15-minutowy pokaz z nowym gameplayem [Aktualizacja: data premiery]

Zapowiedziano nowy pokaz wyczekiwanego RPG Dragon's Dogma 2. Podczas transmisji zobaczymy świeży gameplay i być może poznamy datę premiery.

Informacja RPG Dragon's Dogma 2 otrzyma 15-minutowy pokaz z nowym gameplayem [Aktualizacja: data premiery] została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>Tajemniczą grą Capcomu, która „znajdzie miliony nabywców”, nie będzie kolejny remake Resident Evil (plotka)

Przed końcem roku Capcom ma ogłosić kolejną dużą grę, mającą przynieść firmie ogromne zyski. Niestety dla fanów RE, według plotek nie będzie to kolejny remake z bestsellerowej serii survival horrorów.

Informacja Tajemniczą grą Capcomu, która „znajdzie miliony nabywców”, nie będzie kolejny remake Resident Evil (plotka) została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>
Od 20 lat zabijam gobliny w SpellForce. Ta hybryda RPG i strategii nie ma sobie równych

Dokładnie 20 lat temu sługa run został po raz pierwszy przyzwany przez Rohena. Miał ocalić Eo, zdewastowane po Wojnie Przywołania, a także pokazać branży, w tym Warcraftowi, jak robi się hybrydę RPG i RTS-a.

Informacja Od 20 lat zabijam gobliny w SpellForce. Ta hybryda RPG i strategii nie ma sobie równych została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>
Najlepsze monitory gamingowe. Ranking 2023

Porządny monitor będzie Wam lojalnie służył przez wiele lat i znacznie wpływał na przyjemność z grania. Polecamy Wam kilkadziesiąt monitorów do gier o różnej wielkości, formacie oraz w kilku zakresach cenowych.

Informacja Najlepsze monitory gamingowe. Ranking 2023 została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>W darmowej polskiej grze upiększysz wielką płytę z epoki PRL-u i zadbasz o mieszkańców

Gracze wreszcie mają okazję „wejść w buty” projektanta przestrzeni osiedlowych i odnowić stare PRL-owskie budynki mieszkalne. Wszystko to za sprawą edukacyjnej gry BLOKI, którą można pobrać za darmo.

Informacja W darmowej polskiej grze upiększysz wielką płytę z epoki PRL-u i zadbasz o mieszkańców została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>Serial The Last of Us w 2. sezonie może zawrzeć fragment wycięty z gry

W drugim sezone The Last of Us od HBO mogą znaleźć się sceny oparte na wyciętej zawartości z The Last of Us: Part II. Neil Druckmann, scenarzysta oryginalnej historii, zasygnalizował to w niedawnej rozmowie.

Informacja Serial The Last of Us w 2. sezonie może zawrzeć fragment wycięty z gry została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>Esports World Cup rozpocznie się w Rijadzie latem 2024 roku!

Organizowane przez organizację non-profit Esports World Cup Foundation, mistrzostwa Esports World Cup (EWC) to nowe zawody w wielu grach, które będą organizowane corocznie w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej.

Informacja Esports World Cup rozpocznie się w Rijadzie latem 2024 roku! została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>Aktualizacja 1.49 do ETS 2 jest już dostępna; poprawia wygląd nieba i wprowadza nowe efekty pogodowe

Aktualizacja 1.49 do Euro Truck Simulator 2 jest już dostępna. Wprowadza usprawnienia wizualne i dodatkowe funkcje.

Informacja Aktualizacja 1.49 do ETS 2 jest już dostępna; poprawia wygląd nieba i wprowadza nowe efekty pogodowe została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>Prześliczne zestawy LEGO w promocji. To idealne pomysły na świąteczne prezenty

Zajrzyj do Empiku i zgarnij wyjątkowe zestawy LEGO w znacznie niższej cenie. W ofercie znalazły się klocki z wielu różnych serii, dzięki czemu znajdziesz tu wyjątkowy prezent dla starszych i młodszych, fanów filmów i gier.

Informacja Prześliczne zestawy LEGO w promocji. To idealne pomysły na świąteczne prezenty została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>„Czasy symulatorów chodzenia dobiegły końca” - twierdzi Adrian Chmielarz, twórca Witchfire i The Vanishing of Ethan Carter

The Astronauts zadebiutowało ciepło przyjętym symulatorem chodzenia, ale szef studia uważa, że czas tego typu gier dobiegł już końca.

Informacja „Czasy symulatorów chodzenia dobiegły końca” - twierdzi Adrian Chmielarz, twórca Witchfire i The Vanishing of Ethan Carter została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 listopada 2023.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'