informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Policja postawiła mu pięć zarzutów za udział w Strajku Kobiet. Sąd: obywatel ma prawo protestować
<img src='https://bi.im-g.pl/im/19/bc/19/z26984729M,Kamilowi-Miterze-postawiono-piec-zarzutow-po-Straj.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sąd w Tarnowie odmówił wszczęcia postępowania przeciwko 23-letniemu Kamilowi Miterze. Policja postawiła mu pięć zarzutów związanych z demonstracjami podczas Strajku Kobiet. - Sąd podjął decyzję, jaką musiał podjąć, by działać zgodnie z prawem. Nie złamałem prawa, nie popełniłem przestępstwa - mówi działacz Młodej Lewicy.Karetka utknęła na nieodśnieżonej drodze. Na pomoc ruszyli strażacy, ale pacjenta nie udało się uratować
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cf/b3/19/z26951375M,Karetka-pogotowia--zdjecie-ilustracyjne-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pędząca do pacjenta karetka pogotowia utknęła w Podłopieniu na zaśnieżonej drodze. Na pomoc ruszyli strażacy, rodzina próbowała sama dowieźć chorego do szpitala. Mimo reanimacji 56-letni mężczyzna zmarł.Internetowi oszuści naciągnęli kilkaset osób. Wyłudzili ponad 1,5 mln z kont. Zatrzymania w Małopolsce
<img src='https://bi.im-g.pl/im/03/c3/18/z25967107M,Policja-ostrzega-przed-SMS-ami-z-taka-trescia-rozs.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policja rozbiła międzynarodową szajkę internetowych oszustów. Cyberprzestępców zatrzymano m.in. w Krakowie i Zakopanem.Kolejne rezygnacje z Rady Muzeum Auschwitz po dokooptowaniu Beaty Szydło
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0b/40/18/z25431051M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Marek Lasota - historyk, były dyrektor w IPN i kandydat PiS na prezydenta Krakowa, dyrektor Muzeum AK - złożył w czwartek rezygnację z zasiadania w Radzie Muzeum Auschwitz, po tym jak do tego gremium dołączyła Beata Szydło. Tak samo zrobiła Krystyna Oleksy, była wicedyrektor Muzeum Auschwitz.


Politycy interweniują w sprawie budowy zbiornika retencyjnego w jurajskiej Dolinie Prądnika
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5f/ab/19/z26914911M,Zielonki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Już ponad 2300 wniosków do Ministerstwa Infrastruktury złożyli mieszkańcy, którzy sprzeciwiają się planom budowy zbiornika retencyjnego w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Interpelację przygotowali też parlamentarzyści z Krakowa - posłanka Daria Gosek-Popiołek, poseł Bogusław Sonik oraz senator Bogdan Klich.


1747 nowych zakażeń koronawirusem w Małopolsce - ponad tysiąc mniej niż tydzień temu. 682 osoby w Polsce zmarły
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e3/bb/19/z26981859M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>21 130 nowych zakażeń koronawirusem potwierdzono w czwartek w Polsce. W Małopolsce przybyło 1747 zakażonych. To o 1066 mniej niż tydzień temu w czwartek.


Jacek Majchrowski dostał mandat za palenie cygara w gabinecie. Pod jego postem kłótnia o kapusiów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/41/df/ef/z15720257M,Prezydent-Krakowa-Jacek-Majchrowski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jacek Majchrowski został przez straż miejską ukarany mandatem za palenie cygara w gabinecie w Urzędzie Miasta Krakowa. Palenia tytoniu w miejscu pracy zabrania ustawa antynikotynowa. Pod postem prezydenta na Facebooku nie brakuje jednak komentarzy o kapusiach i donosicielach.


Nasza Olszanica: Decyzja GDOŚ ws. pasa startowego nie kończy naszej walki o czysty Potok Olszanicki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9b/41/17/z24385691M,Potok-Olszanicki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Cieszymy się, że GDOŚ, uchylając decyzję środowiskową, wziął pod uwagę m.in. "bardzo pobieżne" podejście do aspektów ochrony wód powierzchniowych i podziemnych. Taka decyzja GDOŚ nie oznacza, że walka mieszkańców o czysty potok się kończy - pisze dr Tomasz Fiszer, prezes Stowarzyszenia "Nasza Olszanica".


Zima w kwietniu. Białe drogi na Podhalu, na Sądecczyźnie sytuacja spokojniejsza
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a4/b3/19/z26948260M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Połamane drzewa, konary blokujące drogi - minionej doby strażacy interweniowali 448 razy, najczęściej na Sądecczyźnie. W nocy ze środy na czwartek sytuacja się uspokoiła, ale na Podhalu drogi są białe i śliskie.


Szuka dawców szpiku dla siebie i innych. Apeluje: "Na waszą pomoc czekają tysiące osób na świecie"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/77/ba/19/z26980215M,Joanna-Stasielak.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przewodniczka tatrzańska, która namawia Polki i Polaków do rejestracji w bazie dawców szpiku. Joanna Stasielak walczy o innych, chociaż sama potrzebuje przeszczepu.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'