informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Dominika Długosz nowym małopolskim wojewdzkim konserwatorem zabytkw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/47/b8/1a/z28020295M,Dominika-Dlugosz-nowym-konserwatorem-zabytkow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wojewoda małopolski Łukasz Kmita powołał dr inż. arch. Dominikę Długosz na stanowisko małopolskiego wojewdzkiego konserwatora zabytkw.Robot pirotechniczny Gryf i elektryczny samochd dla Straży Granicznej w Krakowie-Balicach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ba/b8/1a/z28020154M,Przekazanie-specjalistycznego-sprzetu-dla-Placowki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Placwka Straży Granicznej w Krakowie-Balicach zyskała dwa nowe sprzęty. To lekki robot pirotechniczny PIAP GRYF oraz elektryczny pojazd marki Nissan. Przekazał je w środę na lotnisku wojewoda małopolski Łukasz Kmita.#teatrjestnasz! Młodzi artyści ogłaszają zbirkę dla Teatru im. Słowackiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1e/b8/1a/z28018974M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Stowarzyszenie im. Stanisława Wyspiańskiego, działające przy Teatrze im. Juliusza Słowackiego, ogłosiło w środę zbirkę na rzecz krakowskiej sceny. To reakcja młodych artystw na cofnięcie rządowego dofinansowania dla teatru po premierze "Dziadw" Mai Kleczewskiej.Kryzys w PPUZ. W obawie przed "wrogim" przejęciem przed rektoratem uruchomiono całodobowe dyżury. Będzie interwencja policji?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b8/b8/1a/z28019128M,Podhalanska-Panstwowa-Uczelnia-Zawodowa-w-Nowym-Ta.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nowy Targ. Grupa pracownikw uczelnianych blokuje dostęp do rektoratu forsowanej przez resort nauki dr Godlewskiej-Dzioboń. Tytułująca się p.o. rektora grozi interwencją policji. Jednocześnie Senat PPUZ wybrał kandydata na nowego rektora uczelni.


Irizar wyjechał na trasę. Nietypowy autobus na testach w Krakowie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5e/b8/1a/z28018782M,Autobus-elektryczny-Irizar-testowany-w-MPK-Krakow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wygląda jak tramwaj, ma opływowy kształt, osłony na kołach, bardzo dużą powierzchnię okien. To Irizar - elektryczny autobus, testowany przez MPK SA w Krakowie (i po raz pierwszy w Polsce). W środę wyjechał na linię nr 169.


Zakuli się w łańcuchy, by uniemożliwić wyjazd Jarosława Kaczyńskiego z Wawelu. Usłyszą zarzuty?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/b8/1a/z28018636M,Manifestacja-smolenska-na-Wawelu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miesięcznica smoleńska. We wtorek 18 stycznia na Wawel zjechało wielu prominentnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Wyjazd prbowało im utrudnić kilkunastu aktywistw. Interweniowała policja.


Pan Adam, pani Agnieszka, pan Bogumił... poseł Raś opisuje przypadki pokrzywdzonych przez "Polski ład"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8e/b8/1a/z28017806M,Ireneusz-Ras--Krzysztof-Jan-Kleczar.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Poseł Ireneusz Raś apelował w środę na krakowskim Rynku Głwnym do rządzących, by "odeszli od eksperymentu podatkowego, jakim jest 'Nowy ład'". I opisywał konkretne przypadki osb tracących przez program dochody.


To już rewolucja. Wisła Krakw kupuje i sprzedaje. Kolejny czołowy piłkarz ma odejść
<img src='https://bi.im-g.pl/im/48/a1/1a/z27925576M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wygląda na to, że Wisła w tym okienku transferowym sprzeda dwch najlepszych piłkarzy z pola. Yaw Yeboah już wyjechał. Najprawdopodobniej odejdzie też Aschraf El Mahdioui.


Tatry. Lawina w rejonie Wołowca, turyści sami wydostali się spod śniegu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b0/b8/1a/z28018352M,Lawina-w-Tatrach-porwala-dwie-osoby-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W środę przed południem w Tatrach w rejonie Wołowca zeszła lawina. Na pomoc widzianym w tym rejonie turystom wyruszyli ratownicy TOPR z psem. Okazało się jednak, że turyści sami wydostali się spod śniegu.


Omikron stał się faktem. Ponad 30,5 tys. nowych zakażeń
<img src='https://bi.im-g.pl/im/26/b3/1a/z27996198M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ostatniej doby odnotowano ponad 30,5 tys. zakażeń koronawirusem. Tylko w Małopolsce, ktra pod względem liczby nowych zachorowań zajmuje niechlubne trzecie miejsce, zaraziło się 3471 osb, w samym Krakowie - 1332 osoby. Ministerstwo Zdrowia podało też informację o 375 zgonach.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'