informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Kto widział Włodka? Zaginął jeden z najbardziej znanych krakowskich kotów, mieszkaniec Domu Zwierzynieckiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b9/10/17/z24184505M,Kot-Wlodek.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Żartujemy, że krakowianie przyjeżdżali na Zwierzyniec nawet nie po to, by zobaczyć, co oferuje muzeum, ale by pogłaskać naszego Włodka - opowiada Wacław Szczepanik z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Włodka, czyli kota mieszkającego w Domu Zwierzynieckim szuka cały Kraków."Polityka antysmogowa w praktyce". List radnej i odpowiedź autora
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bf/10/17/z24183487M,Wymiana-pieca---serwis-miejski-krakow-pl.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Uprzejmie proszę o uwzględnienie mojej interwencji dotyczącej potrzeby sprostowania informacji do artykułu Aleksandra Gurgula pt. "Polityka antysmogowa w praktyce. Nie spieszyła się, by świecić przykładem".Na czym dokładnie polega leczenie niepłodności?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4d/0d/17/z24172109M,Badanie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Bezskutecznie staracie się o dziecko. Chcecie zacząć leczenie, ale nie wiecie, na czym ono dokładnie polega.Problem niepłodności i leczenie metodą in vitro
<img src='https://bi.im-g.pl/im/52/0d/17/z24172114M,In-vitro.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Leczenia niepłodności metodą in vitro potrzebuje w Polsce nawet 25 tys. par. Jesteśmy jednym z ostatnich krajów w Europie, gdzie pozaustrojowe zapłodnienie wciąż nie jest refundowane.


Koleje Małopolskie. Na przegląd techniczny pociągi pojadą do Oświęcimia
<img src='https://bi.im-g.pl/im/24/9e/16/z23716132M,Koleje-Malopolskie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zamiast w Płaszowie Koleje Małopolskie, obsługujące głównie trasy z i do Krakowa, swoje pociągi serwisować będą w odległym o ponad 60 km Oświęcimiu.


Smogathon. Powietrzną teslą chcą uderzyć w smog
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/0f/17/z24182732M,Smogathon---konsultacje-finalowych-projektow-z-eks.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Elektryczne samoloty, cegły formowane pod ciśnieniem, bez konieczności ich wypalania, instalacja przechwytująca pyły wylatujące z rur wydechowych. Już dziś sześciu finalistów Smogathonu powalczy o 15 tys. dolarów i 30 tys. zł na wdrożenie projektu.


W 100-lecie praw wyborczych dla kobiet posadzimy dąb. Zaproponuj jego patronkę!
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c2/0f/17/z24182466M,Bulwary-wislane---miejsce--w-ktorym-zostanie-posad.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Z okazji 100-lecia nadania praw wyborczych Polkom krakowska "Gazeta Wyborcza" posadzi wspólnie z Zarządem Zieleni Miejskiej, czytelniczkami i czytelnikami dąb. Pomóżcie znaleźć nam patronkę symbolicznego drzewa!


Jakub Błaszczykowski w Wiśle Kraków? Zyskaliby wszyscy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a8/0f/17/z24181672M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Transfer Jakuba Błaszczykowskiego do Wisły Kraków to wciąż tylko spekulacje, ale eksperci nie mają wątpliwości, że taki ruch pomógłby piłkarzowi, klubowi, a nawet całej lidze. - W Krakowie Kuba by odżył - przekonuje Artur Wichniarek, były napastnik reprezentacji Polski.


Powyborcza kłótnia o stanowiska między PO a klubem prezydenckim
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a6/e4/15/z22956198M,Rafal-Komarewicz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zarówno PO, jak i klub prezydencki chcą mieć stanowisko przewodniczącego rady miasta. Każda ze stron oskarża drugą o szukanie poparcia w PiS.


Tony marihuany w transportach arbuzów. Jak kibole Cracovii narkotyki przemycali
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d6/0f/17/z24182486M,Policja-pod-domem-Adriana-Z-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nawet 100 milionów złotych zarobił na przemycie narkotyków gang powiązany ze środowiskiem pseudokibiców Cracovii - dowiaduje się "Wyborcza". Kibole przerzucali tony marihuany m.in. w transportach arbuzów z Hiszpanii.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'