informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' W "lex Tusk" nie chodzi tylko o Tuska, ale o projekcję
<img src='https://bi.im-g.pl/im/eb/6f/1c/z29815787M,Na-posiedzeniu-sejmu--na-ktorym-przeglosowano-Lex-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Lex Tusk" ma odwrcić znaki, zaprojektować na innych ich własne zachowania, poglądy i cechy. Dlatego 4 czerwca siły demokratyczne muszą wyraźnie przeciwstawić się temu wszechogarniającemu kłamstwu.Aleksandra Dulkiewicz: Potrzeba nam wiary w siłę obywateli, ktrzy mogą zmienić tę złą dla naszej ojczyzny władzę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/98/6f/1c/z29817752M,Aleksandra-Dulkiewicz--prezydent-Gdanska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, przed marszem 4 czerwca: Z jednej strony ten marsz to wyraz oburzenia i niezgody na łamanie prawa, konstytucji, niszczenie sądw, mediw i demokracji. Z drugiej, ważne jest, żebyśmy poczuli moc i napełnili się wzajemnie wiarą, że możemy coś zmienić.Zdunek Wybrzeże Gdańsk dzielnie walczyło w Bydgoszczy. Z tego meczu można było wyciągnąć więcej...
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c3/72/1c/z29827267M,Abramczyk-Polonia-Bydgoszcz---Zdunek-Wybrzeze-Gdan.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W zaległym meczu I ligi żużlowej Zdunek Wybrzeże przegrało na wyjeździe z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 41:49. Gdański zespł znw pokazał się na obcym torze z niezłej strony, ale w decydujących momentach brakowało im atutw, ktre posiadali gospodarze.W niedzielę XXV Wielki Przejazd Rowerowy w Trjmieście. Organizatorzy mają pretensje do władz Sopotu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/26/42/e9/z15286822M,17--edycja-Wielkiego-Przejazdu-Rowerowego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Roger Jackowski, organizator Wielkiego Przejazdu Rowerowego, uważa, że władze Sopotu utrudniają mu organizację finału przejazdu na sopockich Błoniach, żądając dodatkowych opłat i uzgodnień. Miasto odpowiada, że chodzi o sprawy porządkowe. Jubileuszowy XXV WPR przejedzie przez Trjmiasto w niedzielę, 4 czerwca.


Lechia Gdańsk tłumaczy przyczyny spadku z ekstraklasy. Podziały, zaniechania, oszczędności
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a7/5b/1c/z29733543M,Lechia-Gdansk---Zaglebie-Lubin.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dyrektor sportowy klubu Łukasz Smolarow podsumował ostatni, bardzo nieudany sezon w wykonaniu Lechii Gdańsk. Wskazał na najważniejsze jego zdaniem przyczyny spadku z ekstraklasy. Błędw i zaniechań było multum, pytanie, kto za nie odpowiada.


"Tak dla portu, nie dla pyłu". Gorąca dyskusja na sesji Rady Miasta Gdańska, a gdzie są ministrowie?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/17/71/1c/z29825047M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W czwartek odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Gdańska w sprawie pyłu węglowego unoszącego się z portowych hałd. Mimo wysłanych ponad tydzień temu zaproszeń nie pojawił się na niej żaden przedstawiciel rządu, choć w 95 proc. port jest własnością skarbu państwa.


NSA uznał decyzję o wpisaniu do rejestru zabytkw Stoczni Gdańskiej za prawomocną
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c7/4d/1b/z28628167M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Naczelny Sąd Administracyjny oddalił skargi kasacyjne od wyroku Wojewdzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie o wpisaniu do rejestru zabytkw Stoczni Gdańskiej.


Nauczyciel z gdańskiej szkoły miał w pokoju 62 porcje marihuany, a jego brat 21 porcji amfetaminy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/41/71/1c/z29825601M,41-letni-nauczyciel-jednej-z-gdanskich-szkol-mial-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Z mieszkania braci wydobywał się charakterystyczny zapach palonej marihuany. Jeden z nich jest nauczycielem w gdańskiej szkole.


Po tekście "Wyborczej" pociąg znowu będzie zatrzymywał się w Rumi, Redzie i Gdyni-Chyloni
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5e/6c/1c/z29803358M,PKP--Pociag-nie-zatrzymuje-sie-w-Rumi--Redzie-i-Gd.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pociągi Polregio ze Słupska do Bydgoszczy nie zatrzymywały się na niektrych stacjach. Po nagłośnieniu sprawy przez "Gazetę Wyborczą Trjmiasto" od 11 czerwca Rumia, Reda i Gdynia-Chylonia wrcą do rozkładu.


5 tysięcy za jazdę hulajnogą po Monciaku. Jak sopocka Straż Miejska dba o bezpieczeństwo w kurorcie?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/26/70/1c/z29821734M,Sopocka-Straz-Miejska-zbiera-z-ulic-zle-zaparkowan.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sopocka Straż Miejska bezwzględnie usuwa źle zaparkowane hulajnogi elektryczne i karze mandatami ich użytkownikw. Za jazdę po Monciaku można dostać nawet mandat 5 tys. zł. Sopot zdobył właśnie tytuł najbezpieczniejszego miasta w ruchu drogowym.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'