informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Nowy metropolita gdański przyjmie zaproszenie do Komitetu Upamiętnienia Ofiar Pedofilii w Gdańsku?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1a/5d/17/z24500250M,Protest-pod-pomnikiem-ks--Henryka-Jankowskiego--27.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Chcą, by w Gdańsku stanął pomnik ofiar pedofilii. Zapraszają nowego metropolitę gdańskiego, by wsparł ich inicjatywę. "Ufamy Pana słowom o sprawiedliwości i chęci usunięcia zła z Kościoła, wierzymy" - piszą w liście do arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Ten na razie nie odpowiada.Przebudowa dworca PKP we Wrzeszczu będzie kosztowała 13 mln zł. Wybrano wykonawcę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c8/65/19/z26631880M,Tak-na-wizualizacjach-wyglada-dworzec-PKP-Gdansk-W.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przebudowę dworca w Gdańsku-Wrzeszczu ma przeprowadzić firma Tym-Bud z Pruszcza Gdańskiego. Prace potrwają półtora roku.Ponad tysiąc zakażeń koronawirusem na Pomorzu, 22 ofiary śmiertelne
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ef/f9/18/z26186223M,Pandemia-koronawirusa--Punkt-poboru-wymazow-do-bad.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ponad 21 tysięcy zakażonych w Polsce i 682 ofiary śmiertelne, 1008 przypadków w województwie pomorskim - Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa.Zabójstwo Pawła Adamowicza. Posłowie PiS odrzucili wniosek dotyczący informacji o śledztwie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b8/2e/18/z25358008M,Pawel-Adamowicz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Posłowie PiS odrzucili w środę wieczorem wniosek o to, by minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro złożył w sejmie wyjaśnienia w sprawie śledztwa dotyczącego śmierci Pawła Adamowicza.


Ze swoimi wierszami występowała tu Dorota Masłowska. Przystań Poetycka "Strych" kończy 20 lat
<img src='https://bi.im-g.pl/im/96/b9/19/z26973590M,XIX-urodziny-Przystani-Poetyckiej--Strych-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Spotkania poetyckie z uznanymi twórcami i twórczyniami, mocne debiuty, setki gości i fanów poezji. Jubileusz gdyńskiej Przystani Poetyckiej Strych przypada na trudny czas pandemii.


Pożar w zakładzie produkującym znicze w Starogardzie Gdańskim. Na miejscu 24 zastępy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/62/b4/19/z26952290M,Straz-pozarna---zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W Starogardzie Gdańskim wybuchł pożar w zakładzie produkującym znicze. Gasi go 24 zastępów straży pożarnej.


Leonardo da Vinci jest ikoną epoki renesansu. Oni oddali mu muzyczny hołd
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/b9/19/z26973644M,Tomasz-Chyla-Quintet--Emil-Miszk--Krzysztof-Hadryc.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Za swój poprzedni album, "Circlesongs", otrzymał nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej za jazzowy album roku. Inspiracją do nagrania trzeciej płyty była osoba wielkiego humanisty Leonarda da Vinci i dokonania epoki renesansu. - Powstała płyta, która nie jest jednostajna - opowiada Tomasz Chyła, skrzypek, lider Tomasz Chyła Quintet.


Mapa hałasu w Gdańsku. Każdy może sprawdzić, jak głośno jest w miejscu jego zamieszkania
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f0/00/17/z24118768M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ile procent gdańszczan i gdańszczanek mieszka w strefie, w której przekroczone są standardy hałasu? Tego można dowiedzieć się z mapy hałasu.


Zamknięcie hoteli przedłużono, majówki nie będzie. "To bolesny, ale spodziewany cios"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4f/9f/19/z26869327M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W środę minister zdrowia poinformował o wydłużeniu obostrzeń związanych z pandemią aż do 3 maja. - To duży cios dla naszej branży, bo zainteresowanie gości przyjazdem na długi majowy weekend było spore - komentują hotelarze z Pomorza.


Koniec serii 56 zwycięstw z rzędu koszykarek VBW Arki Gdynia. Walka o złoto trwa dalej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9c/b8/19/z26968988M,VBW-Arka-Gdynia---CCC-Polkowice.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>VBW Arka Gdynia poniosła pierwszą porażkę od prawie dwóch lat, ulegając na wyjeździe CCC Polkowice 59:74. Ich szanse na tytuł wciąż są jednak duże, bowiem gdynianki w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2:1. Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek, także w Polkowicach.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'