informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Młodzi Twórcy Kultury 2018. Poznaj siedmioro nominowanych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d4/a4/15/z22695892M,Mlodzi-Tworcy-Kultury-2017.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po raz 19. zostanie przyznana Nagroda Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury. Troje laureatów wybierze Kapituła, a czwartego - czytelnicy "Gazety Wyborczej Trójmiasto".Śmiertelne potrącenie przez pociąg w centrum Gdyni
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c0/6b/15/z22461888M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kilkadziesiąt metrów od stacji Gdynia Główna pod jadący pociąg SKM wtargnął 60-letni mężczyzna. Nie przeżył.Coraz bliżej nowych biurowców na Młodym Mieście w Gdańsku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/43/2f/16/z23262531M,Nowe-biurowce-grupy-Cavatina--ktore-maja-powstac-p.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na działce należącej do krakowskiego dewelopera Cavatina, leżącej wzdłuż ul. Jana z Kolna w Gdańsku, rozpoczęto prace przygotowawcze pod budowę nowoczesnych biurowców. Mają one współtworzyć nową, gdańską dzielnicę na terenach postoczniowych - Młode Miasto.W którą stronę pójdzie KOD? Włączy się do wielkiej Koalicji Obywatelskiej?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/22/1d/14/z21092130M,Radomir-Szumelda.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Uważam, że jesteśmy w takim miejscu historii, że racja stanu wymaga, żeby i KOD, i inne poważne ruchy społeczne aktywnie włączyły się w budowę szerokiej koalicji prodemokratycznej - mówi w rozmowie z "Wyborczą" Radomir Szumełda.


Akcja ratunkowa w kościele św. Mikołaja. Zabytkowe ołtarze nie opuszczą świątyni?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d3/ff/16/z24115667M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trwa akcja ratunkowa w bazylice św. Mikołaja. Zespół antykryzysowy bada stan gruntów i fundamentów wokół średniowiecznej świątyni. Zapytaliśmy urzędników, co dalej z inwestycjami w historycznym centrum Gdańska.


Pierwsze sesje nowych rad. Wiemy, kto zostanie przewodniczącym rad w Trójmieście i w sejmiku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b0/3a/16/z23309744M,Sejmik-wojewodztwa-pomorskiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W poniedziałek odbędą się pierwsze sesje nowo wybranych rad gmin, powiatów i sejmiku województwa pomorskiego. Dowiedzieliśmy się, kto prawdopodobnie zostanie wybrany na przewodniczącego rad w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz sejmiku województwa. W sejmiku szykuje się spór o udział w prezydium przedstawiciela PiS.


Kocham Sopot pisze do Jacka Karnowskiego, żeby podzielił się władzą. Co zrobi Platforma Sopocian?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/71/c3/16/z23870577M,Grazyna-Czajkowska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Grażyna Czajkowska, radna Kocham Sopot, napisała list do Jacka Karnowskiego, w którym proponuje, aby w radzie miasta jego klub podzielił się władzą z opozycją. - Nie chodzi o koalicję, tylko dobrą współpracę - zaznacza Czajkowska. Sam Karnowski nie mówi nie, ale decyzje jego klub ma podjąć w sobotę.


Wielki Test Wiedzy o Metropolii. Jak się do niego przygotować? [PORADNIK]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/be/4d/15/z22338494M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do Wielkiego Testu Wiedzy o Metropolii pozostały tylko dwa tygodnie. Tym razem zdradzamy, z jakich źródeł informacji warto skorzystać, przygotowując się do konkursu.


Chodząca legenda polskiego jazzu. Kto nie kocha Przemka Dyakowskiego?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c3/0c/17/z24166595M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pierwszy saksofon kupił od Horowitza, przyjaźnił się z Dymnym i Skrzyneckim, odkrył talent Demarczyk, grał z Komedą, Ptaszynem-Wróblewskim, Urbaniakiem. Teraz powstała o nim książka.


Oblał partnerkę benzyną i podpalił. Kobieta walczy o życie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e3/e6/16/z24013539M,Karetka-pogotowia.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do zdarzenia doszło w niedzielę w jednym z domów w Kościerzynie (pomorskie). Mężczyzna podpalił kobietę podczas kłótni. Ofiara ma poparzone ok. 60 proc. ciała. Pierwsze zgłoszenie na policję dotyczyło wypadku podczas rozpalania w piecu.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'