informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Siatkarze Trefla Gdańsk przerwali złą passę i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski
<img src='https://bi.im-g.pl/im/66/63/1a/z27671910M,Zawodnik-Trefla-Gdansk-Bartlomiej-Lipinski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W meczu 1/8 finału Pucharu Polski siatkarze Trefla Gdańsk pokonali Cuprum Lubin 3:1. W ćwierćfinale podopieczni Michała Winiarskiego zmierzą się z GKS-em Katowice.Prezydent Dulkiewicz chce delegalizacji ONR. "Jestem zdeterminowana, żeby wyczerpać dostępną drogę prawną"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f3/9f/19/z26869235M,Aleksandra-Dulkiewicz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Prokuratura Regionalna w Krakowie uznała, że nie ma podstaw do delegalizacji ONR, ale prezydent Gdańska zapowiada, że wyczerpie dostępną w Polsce i Europie drogę prawną, aby do tego doprowadzić.Arcybiskup Wojda poświęcił nowe urządzenie w gdańskim sanepidzie. Internauci drwią
<img src='https://bi.im-g.pl/im/89/b8/1a/z28019593M,Abp-Tadeusz-Wojda--metropolita-gdanski-poswiecil-n.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański, poświęcił nowy sprzęt w siedzibie Wojewdzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku. "To jest robienie pośmiewiska" - komentują internauci.Na ul. Janka Wiśniewskiego w Gdyni ma powstać buspas. Zajmie pas zieleni między jezdniami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6/11144/z11144846M,Ulica-Janka-Wisniewskiego-w-Gdyni.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ma kosztować 10 mln zł i zająć pas zieleni rozdzielającej cztery nitki ul. Janka Wiśniewskiego. Nie wiadomo tylko, kto za to zapłaci i kiedy powstanie wyczekiwany od lat buspas na najbardziej zakorkowanej ulicy w Gdyni.


Zima wraca na Pomorze. IMGW ostrzega przed śnieżnymi zamieciami i zawiejami w czwartek
<img src='https://bi.im-g.pl/im/dc/88/19/z26772956M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W czwartek nad ranem na Pomorze gwałtownie wrci zima. IMGW ostrzega przed zamieciami i zawiejami.


Ewentualny finał baraży o awans na mundial nie dla Gdańska. Reprezentacja zagra w Chorzowie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3a/5f/18/z25558842M,Stadion-Slaski-w-Chorzowie-podczas-towarzyskiego-m.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Piłkarska reprezentacja Polski pod koniec marca walczyć będzie w barażach o awans na mistrzostwa świata w Katarze. Ich ewentualny finał rozegra na własnym stadionie, a mocnym kandydatem do jego organizacji była Polsat Plus Arena w Gdańsku. Ostatecznie stanęło na Stadionie Śląskim w Chorzowie.


Kaszubi oburzeni odcinkiem serialu TVP "Na dobre i na złe" z Michałem Żebrowskim. "Głupota"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ad/b8/1a/z28017581M,Kaszubi-oburzeni-odcinkiem-serialu-TVP--Na-dobre-i.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kaszubska zupa wigilijna w środku lata, ciągłe częstowanie tabaką, picie wdki podczas obrzędu pożegnania zmarłego - naszpikowany stereotypami odcinek serialu TVP "Na dobre i na złe", wzbudził ogromne emocje na Kaszubach.


Koronawirus: W ciągu ostatniej doby na Pomorzu zmarło 30 zakażonych osb
<img src='https://bi.im-g.pl/im/20/97/18/z25784864M,Laboratorium-w-Olsztynie-wykonujace-testy-na-obecn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W środę, 19 stycznia, na Pomorzu potwierdzono 2341 przypadkw koronawirusa, z czego ponad 700 w samym Gdańsku. Zmarło 30 osb.


Szpital psychiatryczny w Gdańsku wstrzymał odwiedziny. Rodzice nieletnich pacjentw: "Gotujecie nam kolejną traumę"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/66/40/18/z25428838M,Wojewodzki-Szpital-Psychiatryczny-w-Gdansku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wojewdzki Szpital Psychiatryczny w Gdańsku wstrzymał odwiedziny na oddziale dziecięco-młodzieżowym. - Łatwo o powstanie ogniska zakażeń - argumentuje dyrekcja. Rodzice pacjentw domagają się cofnięcia - ich zdaniem - skandalicznej decyzji.


Małe jest piękne. Po premierze "Z pamiętnika samotnika" w Teatrze Muzycznym w Gdyni
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8a/b6/1a/z28012426M,Marek-Sadowski--Patryk-Skarbek---Tluchowski-i-Sasz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdyński Teatr Muzyczny proponuje nie tylko imponujące rozmachem widowiska na dużej scenie, ale także małe, skromne formy teatralne na Scenie Kameralnej. Najnowszą z nich jest minikoncert "Z pamiętnika samotnika, czyli żywoty nieświętych".


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'