informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' "Weterynaria" wypatroszona. Zabytkowe budynki przy Grochowskiej zmieniły się w wydmuszki
Z remontowanych dla Sinfonii Varsovii zabytkowych budynkw dawnego Instytutu Weterynarii pozostaną głwnie zewnętrzne ściany. - Żal patrzeć, co zostało z tego pięknego kompleksu - mwi nasz czytelnik z Grochowa.Opioid z Polski trafił na czarny rynek w USA. "Straciliśmy kontrolę"
Silne leki opioidowe zawierające oksykodon wyprodukowane na polski rynek są sprzedawane na nielegalnym rynku w USA. Nasze informacje potwierdza Głwny Inspektor Farmaceutyczny.Rewolucja na rondzie Zesłańcw Syberyjskich. Zebry i przejazdy rowerowe
Przejścia podziemne pod rondem Zesłańcw Syberyjskich zostaną zlikwidowane. Zastąpią je naziemne zebry i przejazdy rowerowe. Drogowcy właśnie zrobili pierwszy krok ku takiej inwestycji.Wianki nad Wisłą. Jak warszawiacy powitali lato [ZDJĘCIA]
Kilka tysięcy osb bawiło się w sobotę na warszawskim Podzamczu, gdzie odbyły się Wianki nad Wisłą. Uczestnicy wsplnie upletli ogromny wianek, ktry popłynął rzeką niosąc wieść o początku lata.


Jak mieszka Szumowska, a jak Rottenberg? Inaczej niż klasa średnia w Warszawie
Piotr Korduba i Jarosław Trybuś opisali mieszkania warszawiakw. Mwią, że nigdy by ich nie pomylili z tymi w innych miastach. Nie tylko dlatego, że w niektrych czuć zapach pożarw z czasu powstania warszawskiego.


Znudziła ich poprawność polityczna, geje w serialach Netfliksa i feminatywy. Dlaczego młodzi poszli za Konfederacją
Mwią: "Mentzena nie popieram, ale coś się musi w Polsce zmienić". Pytamy młodych warszawiakw, dlaczego głosowali na Konfederację.


W Baranowie rozgoryczenie. "Nie ma decyzji o CPK, a zło ludziom jest wyrządzane cały czas"
Przyjechały dwa urzędasy w okularach przeciwsłonecznych. Zapytałem, czy w oczy boją mi się spojrzeć. Powiedziałem im, że mam na nich orczyk koński przygotowany. Odjechali. I tyle ich widziałem.


Znamy zwycięzcw Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie. Teraz każdy może go rozwiązać
Pytaliśmy nie tylko o stacje metra i remonty ulic, ale też o domy studenckie, nurogęsi czy skocznię narciarską. Aby zwyciężyć w Wielkim Teście Wiedzy o Warszawie, zorganizowanym przez "Gazetę Wyborczą" trzeba było wykazać się zrżnicowaną wiedzą. Zwycięzca odpowiedział na 37 z 45 pytań i jak się okazało - nie był to jego pierwszy triumf w naszym teście.


Samolot LOT-u w połowie drogi do Grecji zawrcił do Warszawy. Powodem "usterka techniczna"
Samolot lecący do Grecji musiał wrcić do Warszawy na Lotnisko Chopina. Lądowanie, według rzecznika LOT, miało się odbyć "w normalnym trybie", a powodem była "usterka techniczna".


14-latek utonął w zbiorniku retencyjnym pod Warszawą
Nie żyje 14-letni chłopiec. Jak się dowiedzieliśmy, utonął w zbiorniku retencyjnym pod Warszawą.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'