informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Mariupol: Mieszkańcy jedzą spleśniały chleb. „Współczesny surrealizm”Czwartek to w praktyce ostatni dzień rosyjskiej pomocy humanitarnej dla mieszkańców Mariupola; od piątku wsparcie otrzymają tylko "osoby niezdolne do pracy", lecz zatrudnienie, limitowane do 900 miejsc, jest dostępne wyłącznie przy uprzątaniu gruzu - poinformował lojalny wobec władz w Kijowie doradca mera miasta Petro Andriuszczenko.


]]>

IMGW: Ostrzeżenia najwyższego stopnia przed upałamiOstrzeżenia przed upałami IMGW wydał dla centralnej i wschodniej Polski. W piątek najgoręcej będzie w centrum i na południowym wschodzie, gdzie już obowiązują ostrzeżenia najwyższego, trzeciego stopnia.


]]>

Świątek: Cały czas uczę się gry na trawieIga Świątek przyznała, że wynik meczu drugiej rundy Wimbledonu z holenderską tenisistką Lesley Pattinamą Kerkhove 6:4, 4:6, 6:3 odzwierciedla to, jak się ona czuje w grze na trawie. "O każde zwycięstwo trzeba będzie walczyć, samo ono nie przyjdzie" - dodała.


]]>

Upalny czerwiec w Europie. Gorąco nawet za kołem podbiegunowymCzerwiec to bardzo upalny miesiąc w całej Europie. W wielu krajach został pobity rekord temperatury – pisze BBC.


]]>
Kiedy odpoczniemy od tropikalnych upałów?Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej opublikował prognozę pogody na najbliższy tydzień. Wynika z niej, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się burz, ale też nieco niższej niż ostatnio temperatury.


]]>
Iga Świątek po zaciętym boju awansowała do III rundy Wimbledonu


]]>
Prezydent Indonezji: Przekazałem Putinowi przesłanie od ZełenskiegoPrezydent Indonezji Joko Widodo powiedział w czwartek, że na spotkaniu w Moskwie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem przekazał mu przesłanie od prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. "Wyraziłem swą gotowość nawiązania kontaktów między dwoma liderami" - dodał Widodo.


]]>
Ukraina: 120 tys. domów i mieszkań zostało zniszczonychW wyniku działań wojennych 120 tys. domów i mieszkań oraz 20 tys. bloków mieszkalnych na Ukrainie zostało zniszczonych – powiedział w czwartek minister ds. wspólnot lokalnych i rozwoju terytorialnego Ukrainy Ołeksij Czernyszow.


]]>
Ławrow: Między Rosją a Zachodem zaczyna pojawiać się "nowa żelazna kurtyna""Między Rosją a Zachodem zaczyna pojawiać się 'nowa żelazna kurtyna'" - powiedział rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow. Według niego od 2014 roku stosunki między Moskwą a UE de facto nie istnieją.


]]>
RELACJA Kilkaset tysięcy deportowanych Ukraińców chce wrócić do krajuOkoło 350-400 tys. Ukraińców, deportowanych do Rosji, chce wrócić do kraju - poinformowała wicepremier Ukrainy Iryna Wereszczuk. Szturmowany przez wojska rosyjskie Lisiczańsk w obwodzie ługańskim nie jest otoczony, ale jest wciąż ostrzeliwany i ewakuacja z miasta jest niemożliwa - oświadczył szef władz obwodowych Serhij Hajdaj. Jak dodał, w samym mieście nie ma walk. Na położonej na Morzu Czarnym Wyspie Węży nie ma już żołnierzy rosyjskich - poinformował Andrij Jermak, szef biura prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Rosja wyprowadziła...


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'