informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Kontrowersje wokół Szymona Marciniaka. UEFA wyda dziś oświadczenieNa dziś UEFA zapowiedziała wydanie oświadczenia ws. polskiego sędziego Szymona Marciniaka, który 10 czerwca ma sędziować finał Ligi Mistrzów. Arbiter jest krytykowany za udział w wydarzeniu organizowanym przez jednego z liderów Konfederacji Sławomira Mentzena. "Zawsze mówię stop nienawiści i będę propagować, że najważniejsze jest bycie dobrym człowiekiem" - napisał Marciniak w wydanym oświadczeniu.


]]>

Kolejny nocny atak Rosjan na Kijów [RELACJA]Władze Kijowa poinformowały rano, że obrona przeciwlotnicza zniszczyła nad miastem ponad 30 rosyjskich rakiet i dronów. "Przygotowujemy nowe decyzje dotyczące obronności, w tym systemów obrony przeciwlotniczej, samolotów bojowych i naszego uderzenia na lądzie" - poinformował prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Najnowsze informacje o rosyjskiej inwazji na Ukrainę zbieramy w naszej relacji.


]]>

​Piotr Zgorzelski gościem Radia RMF24Napięcie w kraju wywołane kontrowersyjną ustawą o komisji, która ma się zająć badaniem rosyjskich wpływów w Polsce, spowodowała, że marsz 4 czerwca może okazać się przełomowym momentem dla znacznej części opozycji. W przedwyborczym wyścigu o popularność wśród tych, którzy jesienią będą decydować o tym, kto rządzi, do tej pory delikatnie mówiąc nie szło Platformie Obywatelskiej oraz pozostałym. Czy w Warszawie w niedzielę opozycja rozpocznie swój marsz po władzę? Porozmawiamy o tym z wicemarszałkiem Sejmu, posłem PSL Piotrem Zgorzelskim....


]]>

Gigantyczna kradzież loginów i haseł. Sprawdź, czy padłeś ofiarąJuż ponad 3,8 mln razy Polacy sprawdzali, czy ich dane logowania są wśród wykradzionych loginów i haseł, które kilka dni temu opublikowano w internecie. Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło specjalny serwis, na którym można sprawdzić, czy wśród wykradzionych danych są też nasze. W sumie ujawniono 6 milionów rekordów - nazw serwisu z przypisaną nazwą użytkownika i hasłem.


]]>
Rosyjska rakieta pod Bydgoszczą. Premier: Nie wiedziałem o tym w grudniu„Tak jak już mówiłem wcześniej, zdecydowanie raz jeszcze podkreślam, nic nie wiedziałem o tym w grudniu. Gazeta ‘Rzeczpospolita’ niestety przedstawiła absolutne kłamstwo” - podkreślił premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do artykułu ws. naruszenia polskiej przestrzeni powietrznej w grudniu 2022 r. przez rosyjską rakietę.


]]>
Odrzuciła go kobieta, w zemście podpalił blok. Nieoficjalne ustalenia RMF FMMieszkaniec Tarnowa podejrzany o podpalenie bloku na jednym z tamtejszych osiedli jest znany policji. Mężczyzna prawdopodobnie jutro zostanie przesłuchany. Według nieoficjalnych ustaleń reportera RMF FM, 38-latek podłożył ogień z powodu zawodu miłosnego.


]]>
Polka zaginęła w okolicach Wenecji. Policja nie natrafiła na jej ślad45-letnia Polka jest poszukiwana od dwóch dni przez włoską policję. Według miejscowej prasy, kobieta uciekła z domu po kłótni ze swoim mężem i ślad po niej zaginął. Mężczyzna następnego dnia zgłosił zniknięcie żony.


]]>
Zatrucie w restauracji w Rzeszowie. Siedem osób w szpitaluSiedmioro klientów restauracji w centrum Rzeszowa trafiło do szpitala. Powodem jest zatrucie pokarmowe. Większość osób jako przyczynę wskazywało kanapki z jajkami po benedyktyńsku - poinformował lokalny sanepid.


]]>
Clunes: Ustawa o komisji weryfikacyjnej może podważyć zaufanie w procesie wyborczym„Podzielamy opinię, że ustawa może podważyć zaufanie w procesie wyborczym. To nie jest w niczyim interesie” – tak Anna Clunes, ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej skomentowała w Popołudniowej rozmowie w RMF FM decyzję Sejmu o powołaniu komisji ds. zbadania rosyjskich wpływów w Polsce.


]]>
Biden upadł podczas ceremonii w Akademii Sił PowietrznychPrezydent USA Joe Biden potknął się i przewrócił na scenie podczas ceremonii rozdawania dyplomów nowym absolwentom Akademii Sił Powietrznych w Colorado Springs. Biden przy pomocy innych osób wstał i poszedł dalej o własnych siłach.


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'