informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Biden: Jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę, zwiększymy liczbę żołnierzy w Polsce i RumuniiZwiększymy liczbę żołnierzy w Polsce i Rumunii, jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę - powiedział w środę prezydent USA Joe Biden podczas konferencji prasowej. Dodał, że zrobi to, bo USA mają "święty obowiązek", by bronić te kraje. Przyznał również, że nie ma jednomyślności wewnątrz NATO co do działań, które powinny zostać podjęte w przypadku faktycznego ataku Rosji na Ukrainę.


]]>

Iga Świątek w  trzeciej rundzie Australian OpenIga Świątek awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Pokonała Szwedkę Rebeccę Peterson 6:2, 6:2. Teraz może trafić na Magdę Linette.


]]>

Rozmowa Błaszczak-Blinken o bezpieczeństwie Europy. Polska oczekuje wsparcia USAMinister obrony Mariusz Błaszczak, w zastępstwie Zbigniewa Raua, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem, rozmawiał telefonicznie z sekretarzem stanu USA Antonym Blinkenem i sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Jak podało MSZ: Tematem rozmowy była napięta sytuacja wokół Ukrainy.


]]>

Pedofilia w Kościele? Ks. Isakowicz-Zaleski: Za tego pontyfikatu przełomu nie będzie


]]>
"Ida" przyniesie powrót zimy. Możliwe burze śnieżneDo Polski nadciąga kolejny niż, nazywa się Ida. Przyniesie powrót zimy, nawet z burzami śnieżnymi, wiatrem do 100 km/h, sztormem na Bałtyku z falami sięgającymi trzech metrów wysokości – ostrzega synoptyk i rzecznik IMGW Grzegorz Walijewski.


]]>
Rząd chce walczyć z oszustwami przez telefon i internetGwiazdka przed numerem telefonu ma ostrzegać nas, że połączenie, które odbieramy może być fałszywe, oraz że ktoś podszywa się pod znany nam numer – takie rozwiązania zamierza wprowadzić rząd, by ograniczyć falę oszustw i wyłudzeń danych.


]]>
​Mark Brzezinski nowym ambasadorem USA w Polsce. Został oficjalnie zaprzysiężonyWiceprezydent USA Kamala Harris oficjalnie zaprzysiężyła w środę Marka Brzezinskiego na ambasadora USA w Polsce. Kończy to roczny okres bez ambasadora Stanów Zjednoczonych w Warszawie.


]]>
Atak kwasem w Kaliszu. Jedna osoba zatrzymanaJedna osoba została zatrzymana w związku z wtorkowym atakiem z użyciem kwasu w Kaliszu. Poszkodowany mężczyzna trafił do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.


]]>
Myśliwy śmiertelnie postrzelił 16-latka. "Nie wiem, jak do tego doszło"W środę przed Sądem Okręgowym w Lublinie zakończył się proces Dariusza Ch. oskarżonego o zastrzelenie 16-letniego obywatela Kazachstanu podczas niezgłoszonego polowania w Kluczkowicach (pow. opolski) 1 listopada 2020 r. "Nie miałem zamiaru nikogo skrzywdzić i po prostu nie wiem nawet, jak do tego doszło" – zapewniał mężczyzna.


]]>
Sondaż: Koalicja Obywatelska zmniejsza dystans do Zjednoczonej Prawicy"Koalicja Obywatelska zmniejszyła dystans dzielący ją od Zjednoczonej Prawicy" – informuje portal wpolityce.pl, omawiając wyniki najnowszego sondażu pracowni Social Changes. Zjednoczona Prawica zdobyła w nim 34 proc. poparcia, a Koalicja Obywatelska 27 proc.


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'