informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' MacBooki Pro i iPady Pro z ekranami OLED od Samsunga
Apple planuje większe odświeżenie swoich laptopów MacBook Pro i tabletów iPad Pro. Dopiero co informowaliśmy o wprowadzeniu nowych MacBooków linii Pro, ale zmiany dotyczyły w zasadzie tylko wstawienia mocniejszych procesorów i poprawienia klawiatury, aby jej mechanizm był już wolny od wad. W nowej odsłonie, która jest właśnie projektowana, możemy liczyć na zmiany dotyczące ekranu, ale za tym idą dodatkowe możliwości.Wiosenne Porządki na Steamie - Valve chce walczyć z Waszą "kupką wstydu"
Niecodzienna inicjatywa właścicieli platformy. Valve przygotowało akcję o nazwie Wiosenne Porządki, która ma zachęcić graczy do odkurzenia ich biblioteki i zagrania w posiadane gry. Pomóc mają w tym codzienne zadania, za których wykonanie otrzymamy unikalną odznakę profilu.MSI porzuca obsługę chipów Bristol Ridge dla wybranych płyt głównych AM4
Ryzeny 3000 ważniejsze. Wygląda na to, że dodanie obsługi nowych procesorów AMD oznacza w przypadku wybranych płyt głównych MSI utratę możliwości współpracy z chipami Bristol Ridge.Conan Unconquered - poznaliśmy wymagania sprzętowe interesującej strategii
Premiera nadchodzi wielkimi krokami. Studio Petroglyph udostępniło w sieci oficjalne wymagania sprzętowe gry Conan Unconquered. Z danych wynika, że produkcję tę odpalimy nawet na bardzo słabym pececie ze zintegrowanym układem graficznym.


Gigabyte przygotowuje nośnik SSD Aorus NVMe Gen4 z PCIe 4.0
Idealny sprzęt do komputerów z nowymi Ryzenami. Gigabyte zapowiedział dzisiaj tajemniczy nośnik danych opisany jako Aorus NVMe Gen4 SSD. Zapowiada się, że będzie to konstrukcja zgodna z interfejsem PCIe 4.0, oferująca dzięki temu nieosiągalną do tej pory wydajność dla tradycyjnych SSD. 


Asus udostępni biosy z łatkami luk MDS dla swoich komputerów
Proces aktualizacji wystartuje w czerwcu. Asus poinformował na swojej stronie, że w niedługim czasie udostępni dla swoich notebooków i desktopów nowe wersje biosów z łatkami luk ZombieLand, RIDL i Fallout. Przedsiębiorstwo twierdzi, że oprogramowanie powinni zainstalować przede wszystkim ci użytkownicy, którzy korzystają z nieco starszych urządzeń.


Dostawy monitorów dla graczy przekroczyły w 2018 roku 5,4 mln sztuk
MSI liderem wzrostu w tym segmencie. WitsView, segment firmy TrendForce, zajmujący się badaniem rynku wyświetlaczy, udostępnił raport na temat sprzedaży monitorów dla graczy w 2018 roku. Z jego treści dowiadujemy się, że popularność tego typu produktów rośnie w ogromnym tempie, a najbliższe lata będą dla firm czasem prawdziwych żniw.


Heavy Rain - pecetowe demo dostępne do pobrania
Wersję testową znajdziecie w Epic Games Store. Na platformie firmy Tima Sweenaya pojawiło się demo gry Heavy Rain, które z pewnością pomoże w decyzji dotyczącej ewentualnego zakupu pełnej wersji. Twórcy ujawnili jego zawartość oraz szczegółowe wymagania sprzętowe.


TSMC: nie zerwiemy współpracy z Huawei
Dobra wiadomość dla Chińczyków. Huawei od kilku dni zmaga się z bardzo poważnymi problemami. Firma została wpisana przez Stany Zjednoczone na tzw. czarną listę handlową. Skutki? Producent nie będzie mógł korzystać z aplikacji rozwijanych przez Google, wliczając w to takie platformy jak YouTube, Maps czy sklep Play. Z przedsiębiorstwem nie będzie już także współpracować ARM.


Xiaomi Redmi K20 Pro - znamy ceny
Szykuje się hit na miarę Pocophone'a F1. Już od dłuższego czasu wiadomo, że Xiaomi planuje poszerzenie linii smartfonów Redmi o dwa modele klasy high-end. Będzie to pierwszy raz w historii serii, kiedy trafią do niej konstrukcje oparte na komponentach typowych dla segmentu premium. Teraz wiemy, że możemy być spokojni nie tylko jeśli chodzi o wydajność nadchodzących urządzeń, ale także w kwestii ich cen.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'