informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' [Wa´┐Żne] Zmiany w PCLab.pl
Drodzy Czytelnicy´┐Ż´┐Ż Czytacie w´┐Ża´┐Żnie ostatni, opublikowany na ´┐Żamach serwisu PCLab.pl, artyku´┐Ż. Zmieniamy si´┐Ż, zgodnie ze strategi´┐Ż firmy stawiamy na jedn´┐Ż siln´┐Ż mark´┐Ż, integruj´┐Żc wszystkie nasze serwisy´┐Żtechnologiczne.´┐Ż Oznacza to, ´┐Że tworzone przez nas w przysz´┐Żo´┐Żci testy i artyku´┐Ży b´┐Żd´┐Ż publikowane tylko w domenie Komputerswiat.pl. Na PCLab.pl nie pojawi´┐Ż si´┐Ż ju´┐Ż nowe publikacje.´┐ŻGenesis Xenon 800 - bardzo lekka myszka dla graczy
Marka Genesis rozszerzy´┐Ża swoj´┐Ż ofert´┐Ż produktow´┐Ż o myszk´┐Ż Xenon 800. Nowego gryzonia cechuje bardzo niska waga, kt´┐Żr´┐Ż sprz´┐Żt zawdzi´┐Żcza otworom w obudowie. Producent daje spore mo´┐Żliwo´┐Żci konfiguracji sprz´┐Żtu, kt´┐Żre powinni doceni´┐Ż potencjalni kupuj´┐Żcy. Przy tym sama myszka nie jest przesadnie droga.Intel Core i5-L16G7 "Lakefield" w pierwszych testach. Wyniki nieco rozczarowuj´┐Ż
W sieci pojawi´┐Ży si´┐Ż testy przeno´┐Żnego komputera Galaxy Book S, wyposa´┐Żonego w procesor z rodziny Lakefield. Sprawdzono, jak chip Intel Core i5-L16G7 radzi sobie w zadaniach obci´┐Ż´┐Żaj´┐Żcych jeden i wiele w´┐Żtk´┐Żw. W zale´┐Żno´┐Żci od wybranego zadania chip sprawuje si´┐Ż albo s´┐Żabo lub ca´┐Żkiem przyzwoicie. Zobaczmy, jak prezentuje si´┐Ż wydajno´┐Ż´┐Ż tego modelu.Raja Koduri pokazuje uk´┐Żady graficzne Arctic Sound
Raja Koduri pochwali´┐Ż si´┐Ż post´┐Żpami prac nad uk´┐Żadami graficznymi bazuj´┐Żcymi na architekturze Xe. Przedstawiciel Intela udost´┐Żpni´┐Ż na swoim twitterowym koncie zdj´┐Żcia z laboratorium w Folsam, w kt´┐Żrym tworzone s´┐Ż nowe chipy. Dzi´┐Żki temu mo´┐Żemy zobaczy´┐Ż, z jak du´┐Żymi konstrukcjami mamy do czynienia i do jakiej rodziny najprawdopodobniej nale´┐Ż´┐Ż.


Xbox Series S Lockhart odnaleziony w dokumentach Microsoft SDK
Doniesienia o Xbox Series S, czyli s´┐Żabszej konsoli nowej generacji, kr´┐Ż´┐Ż´┐Ż w sieci od d´┐Żu´┐Ższego czasu, ale Microsoft nadal nie zaprezentowa´┐Ż tego modelu, skupiaj´┐Żc si´┐Ż na Xbox Series X. Cz´┐Ż´┐Ż os´┐Żb zacz´┐Ża pow´┐Żtpiewa´┐Ż, czy mniej wydajna konstrukcja w og´┐Żle istnieje, ale najnowsze wpisy znalezione w dokumentacji Microsoft Game Development Kit powinny rozwia´┐Ż wszelkie w´┐Żtpliwo´┐Żci.


Intel komentuje decyzj´┐Ż Apple o rezygnacji ze stosowania procesor´┐Żw Core w komputerach Mac
W poniedzia´┐Żek Apple oficjalnie og´┐Żosi´┐Żo, ´┐Że rezygnuje z procesor´┐Żw Intela i w swoich przysz´┐Żych komputerach b´┐Żdzie korzysta´┐Ż z w´┐Żasnych procesor´┐Żw. Ta informacja raczej nikogo nie zaskoczy´┐Ża, bo taka zapowied´┐Ż by´┐Ża oczekiwania. Do sprawy postanowi´┐Ż si´┐Ż jednak odnie´┐Ż´┐Ż g´┐Ż´┐Żwny poszkodowany w wyniku tej decyzji, czyli Intel, kt´┐Żry zapewnia, ´┐Że nadal b´┐Żdzie wspiera´┐Ż Apple w „kilku obszarach dzia´┐Żalno´┐Żci”.


Acer Swift 15 z procesorem Intel Tiger Lake oficjalnie zaprezentowany
Acer zaprezentowa´┐Ż swoj´┐Ż now´┐Ż ofert´┐Ż produktow´┐Ż, w kt´┐Żrej znalaz´┐Żo si´┐Ż kilka interesuj´┐Żcych produkt´┐Żw. Jednym z nich jest nowy model notebooka Swift 15, przyci´┐Żgaj´┐Żcy uwag´┐Ż z powodu obecno´┐Żci na jego pok´┐Żadzie nowych procesor´┐Żw z rodziny Intel Tiger Lake. To jeden z pierwszych laptop´┐Żw, w przypadku kt´┐Żrych potwierdzono stosowanie tych uk´┐Żad´┐Żw.


Ampere prezentuje ofert´┐Ż procesor´┐Żw Altra
Ampere przedstawi´┐Żo zestawienie swoich pierwszych procesor´┐Żw z rodziny Altra. Zapowiedziane jeszcze w marcu tego roku uk´┐Żady bazuj´┐Żce na architekturze ARM oferuj´┐Ż do 80 rdzeni, cho´┐Ż producent ju´┐Ż zapowiedzia´┐Ż, ´┐Że do ko´┐Żca tego roku wprowadzi na rynek jeszcze bardziej rozbudowane uk´┐Żady. Sprawd´┐Żmy, czym charakteryzuj´┐Ż si´┐Ż te chipy.


Microsoft zamyka platform´┐Ż strumieniowania Mixer
Microsoft podj´┐Ż´┐Ż bardzo dziwn´┐Ż i niespodziewan´┐Ż decyzj´┐Ż. Po d´┐Żugim czasie rozwijania swojej platformy Mixer i pompowania w ni´┐Ż dziesi´┐Żtek milion´┐Żw dolar´┐Żw, og´┐Żoszono w´┐Ża´┐Żnie, ´┐Że us´┐Żuga znika z rynku. Firma z Redmond zamierza teraz wspiera´┐Ż swojego dotychczasowego rywala, Facebook Gaming.


Nvidia Mellanox UFM Cyber-AI - nowa platforma, kt´┐Żra zmniejszy czasy przestoj´┐Żw w centrach danych
Nvidia zaprezentowa´┐Ża platform´┐Ż Mellanox UFM Cyber-AI, kt´┐Żra wed´┐Żug firmy ma s´┐Żu´┐Ży´┐Ż do zmniejszenia czasu przestoj´┐Żw w superkomputerowych centrach danych. Rozwi´┐Żzanie sprawdzi si´┐Ż wsz´┐Żdzie tam, gdzie wykorzystywane s´┐Ż po´┐Ż´┐Żczenia InfiniBand, a jego zadaniem ma by´┐Ż wykorzystanie analiz SI do wykrywania zagro´┐Że´┐Ż bezpiecze´┐Żstwa i problem´┐Żw w dzia´┐Żaniu, a tak´┐Że przewidywania awarii sieci.


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'