informacje finansowe

 

Najnowsze programy
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Jak możesz zablokować skradziony telefon? Złodziej nic nie zyska
Kradzież telefonu to przykre i stresujące doświadczenie. Jednak dzięki odpowiednim działaniom, można znacznie ograniczyć straty i uniemożliwić złodziejowi korzystanie z naszego urządzenia. Kluczową rolę odgrywa tu blokada numeru IMEI, która udaremnia próby użycia skradzionego telefonu, nawet po wymianie karty SIM.Budują najdłuższy most w Ameryce Północnej. Połączy dwa kraje
Praktycznie już na ukończeniu jest budowa najdłuższego mostu wantowego, który połączy Stany Zjednoczone z Kanadą. Gordie Howe International Bridge to konstrukcja, dzięki której obciążenia z pomostu są przenoszone na prostokątne wieże.Naukowcy stworzyli nowe warzywo. Jak ogórek i cukinia w jednym
Zucchiolo to nowe warzywo stworzone w laboratorium przez hiszpańską firmę Unica. Jest połączeniem ogórka i cukinii. Naukowcy zapewniają, że to skarbnica witamin i minerałów, które wspierają zdrowie. Można je kupić w Polsce.Migreny, zmęczenie, rozdrażnienie. Czy klimatyzacja jest dla nas zdrowa?
Nadeszły upały a wraz z nimi olbrzymi popyt na montaż klimatyzacji do domów, biur i centrów handlowych. Urządzenia tego typu pozwalają na precyzyjne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu. Pełnią też szereg innych ważnych funkcji, które nie pozostają obojętne dla naszego zdrowia.


Szybszy internet. Unikaj tego obok routera Wi-Fi
Internet bezprzewodowy z reguły działa stabilnie, ale niekiedy może tracić na sile zasięgu lub kompletnie zanika. Taka sytuacja może mieć miejsce na przykład w niektórych pomieszczeniach. Przyczyn zanikania internetu może być przynajmniej kilka. Jest kilka sposobów, by poprawić siłę Wi-Fi.


Nie żyje William Anders. Uczestnik misji Apollo 8 zginął w katastrofie lotniczej
Były amerykański astronauta, 90-letni William Anders, zginął w katastrofie samolotu. W 1968 roku był uczestnikiem misji kosmicznej Apollo 8. Wykonał słynne zdjęcie Wschodu Ziemi. Szef NASA Bill Nelson złożył hołd zmarłemu. Ofiarował ludzkości jeden z najgłębszych darów, jakie może dać astronauta - napisał.


Jakie są kary za niezapłacony abonament w Polsce? Kwoty robią wrażenie
Abonament radiowo-telewizyjny to podstawowe źródło finansowania mediów publicznych w Polsce. Od 2005 roku muszą go opłacać niemal wszyscy właściciele odbiorników telewizyjnych i radiowych. Płacenie abonamentu RTV jest obowiązkiem, którego lepiej nie lekceważyć. Brak opłat może bowiem skutkować postępowaniem egzekucyjnym, co wiąże się z konsekwencjami finansowymi w postaci wysokich kar.


Zastrzeżenie numeru PESEL - oto prosta instrukcja w pięciu krokach
Ministerstwo Cyfryzacji nieustannie przypomina, że numer PESEL, który dostanie się w niepowołane ręce, może przysporzyć niemałych kłopotów. Z tego względu zachęca do tego, aby go zastrzec i w ten sposób zabezpieczyć się na przykład przed próbą wyłudzenia kredytu. Jak to zrobić krok po kroku?


Rozwój sztucznej inteligencji. Oto lista zagrożonych zawodów
Sztuczna inteligencja od pewnego czasu rozpala do czerwoności temat przyszłości zawodowej wielu specjalistów. Podczas gdy niektórzy widzą w niej szansę na łatwiejszą i bardziej efektywną pracę, inni upatrują w niej spore zagrożenie dla zajmowanego stanowiska pracy. Czy AI rzeczywiście może wyeliminować profesjonalistów z krwi i kości?


Nowe etykiety w InPost - zobacz jakie są zmiany
InPost, jeden z wiodących dostawców, postanowił odświeżyć wygląd etykiet przesyłek kurierskich. Bez obaw - zmiany nie są spektakularne, jednak ułatwiają identyfikację paczek. Jakie innowacje wprowadziła firma? Co dalej ze starymi etykietami? Zobaczmy.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'