informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Po pandemii lato znw pełne muzycznych festiwali. Przegląd tych we Wrocławiu i w okolicy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e5/a1/16/z23729637M,Meskie-Granie-we-Wroclawiu--Dawid-Podsiadlo.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po dwch latach pandemicznych zawirowań lato znw jest wypełnione po brzegi festiwalami muzycznymi. Można ruszyć się poza Wrocław, ale i tu będzie Męskie Granie, a jazz usłyszymy nawet w tramwajach.Od piątku uchodźcy zapłacą za przejazd komunikacją miejską we Wrocławiu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/29/1b/z28481228M,MPK-Wroclaw--Po-Wroclawiu-kursuje-tramwaj-Obroncow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Uchodźcy wojenni z Ukrainy nie mogą korzystać z bezpłatnych przejazdw MPK we Wrocławiu. Od 1 lipca muszą kupować bilety.Upał we Wrocławiu, a koło Ząbkowic spadł grad. "Miał wielkość piłek pingpongowych" [WIDEO]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d1/50/1b/z28641233M,Grad-na-Dolnym-Slasku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Mieliśmy bombardowanie gradem wielkości piłek pingpongowych - napisała nasza czytelniczka z Wilamowic na Dolnym Śląsku i przesłała nam zdjęcia.Praswka z Rosji, 30 czerwca. "Mokre fantazje Johnsona" i udaremniony zamach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9b/50/1b/z28641179M,Boris-Johnson.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Od początku wojny w Ukrainie wrocławski naukowiec Jędrzej Morawiecki śledzi prasę rosyjską. W czwartek, 30 czerwca, rosyjska propaganda informuje o dziwacznych komentarzach Johnsona, udaremnionym przewrocie i że w Krzemieńczuku nie było żadnego wybuchu.


Kolejne zmiany na rogatkach przy Zwycięskiej we Wrocławiu. Będzie dodatkowa sygnalizacja świetlna
<img src='https://bi.im-g.pl/im/37/42/1b/z28582711M,Zepsute-szlabany-na-ul--Zwycieskiej-we-Wroclawiu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Władze Wrocławia zapewniają, że sytuacja na rogatkach przy ul. Zwycięskiej poprawiła się. Jednak zdarzają się jeszcze kierowcy, ktrzy blokują ruch. Ma temu zaradzić dodatkowa sygnalizacja świetlna.


Kradzież cennych znaczkw z muzeum poczty. Była dyrektorka przed sądem: "Nie można mwić, że się nie starałam"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ad/50/1b/z28639661M,Proces-Jadwigi-B--D----bylej-dyrektorki-Muzeum-Poc.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Właściwie jestem historią tego muzeum. Ono ma 100 lat, a ja tam pracowałam 40 - mwiła w sądzie Jadwiga B. D., ktra szefowała wrocławskiemu Muzeum Poczty i Telekomunikacji. To za czasw jej dyrekcji z muzeum zginęły znaczki i inne cenne eksponaty warte ponad 1,4 mln zł.


Jak z upałami radzą sobie zwierzęta? Te we wrocławskim zoo jedzą lody i wypoczywają w basenie [DUŻO ZDJĘĆ]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e6/50/1b/z28639718M,Upal-w-Zoo-Wroclaw.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jak informują opiekunowie w ZOO Wrocław, zwierzęta lubią lody tak samo jak ludzie, zwłaszcza, gdy temperatura we Wrocławiu sięga 35 stopni Celsjusza. Zajrzeliśmy na wybiegi, żeby sprawdzić, co robią zwierzaki w upalne lato.


Nagrodę Angelusa wygrywali Żadan, Pawłow i Płaza. Oto lista nominowanych w tym roku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/52/0b/1b/z28357714M,Angelus-2022--Wsrod-nominowanych-jest-m-in--Andrze.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Znamy listę nominowanych do Angelusa. To m.in. Andrzej Stasiuk, Katarzyna Surmiak-Domańska i Marian Pilot. Jeszcze we wrześniu zostanie wskazana finałowa sidemka, a zwycięzcę poznamy 15 października.


Nadal upał i burze. Ostrzeżenia IMGW i alert RCB nad Dolnym Śląsku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cb/06/1a/z27289547M,Wroclaw-w-pierwsza-niedziele-lipca-2021-r--Mieszka.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dziś, 30 czerwca, na Dolnym Śląsku, w całym wojewdztwie, zapowiadane są burze z gradem, silny wiatr i ulewy, przed czym ostrzega alert RCB i IMGW, ale w części regionu rwnież upał. Termometry wskażą nawet 32 stopnie Celsjusza.


Bifor Nowe Horyzonty we Wrocław Fashion Outlet. Bezpłatne pokazy filmw i festiwalowe karnety do wygrania
<img src='https://bi.im-g.pl/im/20/12/1b/z28385568M,-Bol-i-blask----Penelope-Cruz-w-roli-dawnej-milosc.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Bifor Nowe Horyzonty to dwa specjalne wydarzenia poprzedzające festiwal Nowe Horyzonty. 22. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego zaplanowano między 21 i 31 lipca, a przedfestiwalowe pokazy już w najbliższe soboty - 2 i 9 lipca. Zobaczymy dzieło Almodovara "Bl i blask" i nominowaną do Oscara japońską animację "Mirai".


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'