informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Nie żyje sanitariuszka słynnego "Parasola". Danuta Krauze "Niuśka" zostanie pochowana na Powązkach Wojskowych
W poniedziałek, 20 maja, na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach odbędzie się pogrzeb Danuty Krauze pseudonim "Niuśka". Była ostatnią żyjącą sanitariuszką słynnego powstańczego Batalionu "Parasol".Straż Miejska nie chce ujawnić, ile zarabia zastępca komendanta. Tej tajemnicy broni w sądzie
Straż Miejska nie chce ujawnić zarobkw pierwszego zastępcy komendanta. Pytają o nie aktywiści ze Stop Cham Warszawa. Nie bez powodu.Nikt nie usłyszał, gdy pacjentka wołała w szpitalu o pomoc. "Obecna sytuacja to patologia"
- Nie chciałbym, żeby pielęgniarka, ktra pracowała całą noc i po takiej nocy poszła do kolejnej pracy, opiekowała się mną, gdy będę pacjentem - przyznaje student ostatniego roku pielęgniarstwa.Miesiąc bez tramwajw na Filtrowej i wyjątkowo skomplikowane objazdy. Jak się w tym połapać?
Remont krtkich odcinkw torw tramwajowych na Filtrowej zaplanowany na ponad miesiąc spowoduje duże komplikacje nie tylko na Ochocie. Na objazdach motorniczowie będą zmieniać numery linii w trakcie jazdy między przystankami. Jak mają się w tym połapać pasażerowie?


13-latka spod Warszawy urodziła dziecko. Sprawa nie trafi jednak do prokuratury
Rzeczniczka Praw Dziecka bada sprawę 13-latki spod Warszawy, ktra podczas wycieczki szkolnej do parku rozrywki urodziła dziecko.


Znane nazwiska, zaskakujące roszady, nieoczekiwane pojedynki. Polska przed eurowyborami okręg po okręgu
Kilkuset kandydatw i tylko 53 mandaty do wzięcia. Kto ma szansę je zdobyć?


Rezydencja premiera za bramą jak w więzieniu. Szokujący widok w zabytkowej części Warszawy
Konstrukcja przypominająca bramę zakładu karnego stanęła w poprzek ul. Parkowej, obok Łazienek Krlewskich i kompleksu rządowych willi. "Ściana płaczu" - komentują mieszkańcy pobliskich domw. Centrum Informacyjne Rządu tłumaczy, że to dla bezpieczeństwa najważniejszych osb w państwie.


"Mj syn gra w gry i nie może przestać". Czy to już uzależnienie?
- Całkowity szlaban na komputer czy smartfon nie jest dobrym rozwiązaniem - przekonuje wspłautorka badań "Brzdąc w sieci". I przytacza przykład chłopca, ktry wyskoczył przez okno, bo nie mgł z nich korzystać.


Schron w stanie deweloperskim. Strach przestał być tabu, więc architekci projektują wille z bunkrami
Własny bunkier to już nie ekstrawagancja. To takie samo dobro luksusowe, co sportowy samochd albo jacht.


Noc Muzew w Warszawie. Gigantyczne kolejki, tłumy na ulicach
Przed godz. 19 kolejka chętnych do zwiedzenia Belwederu ciągnęła się przez 200 metrw. Zanosi się na to, że w tym roku padnie rekord frekwencji podczas Nocy Muzew. Korzysta na tym też gastronomia: kolejka do KFC przy pl. Konstytucji dorwnywała tej do Belwederu.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'