informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Lusia i jej 184 zł od państwa. Jak żyją matki dzieci z niepełnosprawnościami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ef/ab/17/z24819951M,Olga-Geca-Grzegorczyk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Olga zdecydowała, że nie musi być matką siłaczką. Agata chciałaby spędzić trochę czasu tylko z mężem, a Estera - polecieć samolotem. Wszystkie opiekują się niepełnosprawnymi dziećmi.Piłkarz Legii Warszawa gwiazdą mundialu? Tak oceniła FIFA
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e3/ac/17/z24824547M,Radoslaw-Majecki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>FIFA wytypowała 19-letniego bramkarza Legii Radosława Majeckiego jako jedną z potencjalnych gwiazd trwających w Polsce mistrzostw świata do lat 20.Przez Warszawę przeszedł marsz rotmistrza Witolda Pileckiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/28/ad/17/z24826152M,9--Marsz-Pileckiego-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Marsz odbywał się w 71. w rocznicę stracenia przez komunistyczne władze rotmistrza Pileckiego. W dniu ciszy wyborczej organizatorzy poprosili uczestników, aby nie skandowali politycznych haseł i nie maszerowali z politycznymi flagami.Ekopatrol na ratunek psom i nietoperzom. Dlaczego wezwano go do... foliowej torebki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/aa/ab/17/z24819626M,Agata-Bitnerowska-i-Dariusz-Mlodzianowski-z-Ekopat.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pająki wśród bananów, jaszczurki między mandarynkami, dziki nad Wisłą i uciekające ulicami Warszawy łosie nie robią już na nich wrażenia. Ekopatrol ratuje dziś nie zawsze zwierzęta.


Śmiertelny wypadek w okolicach Góry Kalwarii. Seicento wjechało pod ciężarówkę i spłonęło
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5/5626/z5626375M,Wypadek.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W wypadku w miejscowości Coniew pod Górą Kalwarią zginął 24-letni mężczyzna. Kierowca wjechał pod ciężarówkę i nie zdążył uciec z płonącego pojazdu.


Życie na Instagramie: dla fejmu, followersów, hajsu? Nie tylko!
<img src='https://bi.im-g.pl/im/dd/ab/17/z24820445M,Sylwia-Nowak--na-Instagramie--sylwianowaq.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Wow!", "Super!", "Śliczna jesteś!", "Sztos!". Ale też pytanie: "A co ty masz z nosem?". Odpowiedź: "A co ty masz z głową?". Najważniejsze, że zasięgi idą w górę. Polubienia, followersi, komentarze.


Homofobiczny atak na moście Łazienkowskim. Grupa mężczyzn rzuciła się z pięściami na osoby rozwieszające tęczową flagę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c5/ac/17/z24825797M,Atak-na-osoby-uczestniczace-w-akcji-rozwieszania-t.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kilkadziesiąt osób spotkało się w piątek na moście Łazienkowskim, by uczcić pamięć Milo, osoby transpłciowej. Na początku maja Milo popełniła samobójstwo, skacząc z mostu. Zgromadzeni zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn. Twierdzą, że jednym z agresorów był funkcjonariusz służby więziennej.


Na dwa dni Warszawa stanie się stolicą światowej muzyki. Wśród gwiazd festiwalu Miley Cyrus, Rita Ora i The Raconteurs
<img src='https://bi.im-g.pl/im/29/46/11/z18116137M,Orange-Warsaw-Festival-2015.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Już po raz 12. cała stolica będzie się bawić na Orange Warsaw Festivalu. Piątkowo-sobotnią (31 maja - 1 czerwca) imprezę muzyczną zaplanowano na służewieckim Torze Wyścigów Konnych. Zagrają m.in. zagraniczne gwiazdy: Rita Ora, Miley Cyrus oraz zespół Jacka White'a - The Raconteurs.


Sinfonia Varsovia zaprasza na muzyczne lato na Pradze z Moniuszką i Japonią
<img src='https://bi.im-g.pl/im/23/1e/f3/z15932963M,Sinfonia-Varsovia.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sinfonia Varsovia zaprasza na wakacyjne spotkania z muzyką poważną. W programie w sumie aż 30 weekendowych koncertów. Dziś w ramach cyklu Letnie Koncerty na Grochowskiej orkiestra dęta wykona kompozycje Mozarta i Beethovena.


Gdzie w Warszawie można zjeść najlepsze lody? Zaczynamy nasz plebiscyt
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d0/ac/17/z24824784M,Plebiscyt-na-najlepsza-lodziarnie-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W tym roku najlepsze lody w Warszawie zostaną wybrane przez dzieci i was, naszych czytelników. Musimy połączyć siły, bo nie będzie to proste. Choć lodziarni przybywa, kolejki do nich wcale nie maleją.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'