informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Szkoła w Chmurze zwalnia z dnia na dzień. "Od jutra nie ma dla was pracy"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/41/71/1c/z29826113M,Nauka-zdalna.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Z końcem maja w Szkole w Chmurze skończyły się egzaminy kwalifikacyjne. - A od czerwca jesteśmy niepotrzebni, zostajemy bez pracy z dnia na dzień - mwi nauczycielka. - Wcześniej byliśmy zapewniani, że w wakacje praca dla nas będzie."Bojwkarze bili nas pałkami, przewrciłem się po pierwszym ciosie w głowę". Niepublikowane wspomnienia studenta UW
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6b/6b/1c/z29799787M,Igor-Strojecki-stojacy-przed-odslonieta-w-poniedzi.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Zostaliśmy napadnięci przez jakąś bojwkę, bili nas pałkami, przewrciłem się po pierwszym ciosie w głowę. Andrzej bronił się dzielnie i wołał o pomoc" - po raz pierwszy publikujemy wspomnienia Lecha Strojeckiego, ktry opisywał getto ławkowe na Uniwersytecie Warszawskim.A może na urlop do Brandenburgii lub Frankonii? Atrakcje turystyczne śladami obiektw UNESCO
<img src='https://bi.im-g.pl/im/24/70/1c/z29821988M,Konferencja-dotyczaca-atrakcji-turystycznych-w-Bra.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W Pałacu Branickich odbyła się konferencja, podczas ktrej niemieckie organizacje turystyczne promowały atrakcje w Brandenburgii i Frankonii. Jak się okazuje, obszary te skrywają nie tylko wiele pięknych jezior i lasw, ale też wyjątkowych obiektw historycznych, a nawet coś dla miłośnikw filmw.Rafał Trzaskowski, Adrian Zandberg i Michał Kobosko przy jednym stole. Temat: "Jak stworzyć prodemokratyczną koalicję"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2d/71/1c/z29825581M,Rafal-Trzaskowski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W Warszawie odbędzie się konferencja na temat budowania społeczeństwa obywatelskiego. Na liście prelegentw m.in. Rafał Trzaskowski, Adrian Zandberg i Adam Bodnar.


Środowiska żydowskie po ataku posła Brauna. "Apelujemy o publiczne potępienie takich zachowań"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e4/70/1c/z29822948M,Posel-Grzegorz-Braun-przerywa-wyklad-profesora-Jan.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Zachowanie przedstawicieli polskiej sceny politycznej przywodzi na myśl najczarniejsze lata dwudziestolecia międzywojennego, gdy skrajnie prawicowi politycy otwarcie budowali swj kapitał polityczny na nietolerancji, szowinizmie i antysemityzmie" - napisało ponad 20 instytucji i organizacji żydowskich. To reakcja na atak posła Grzegorza Brauna podczas wykładu prof. Jana Grabowskiego o Holokauście.


Szop pracz męczony na Starwce w Warszawie. Właściciel zarabiał na jego zdjęciach z turystami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7d/71/1c/z29823613M,Szop-pracz-w-zlym-stanie-na-starym-miescie-w-Warsz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Szop pracz i cztery gołębie pawiki trafiły ze Starwki w Warszawie do azylu dla zwierząt. Były zaniedbane i zaniepokojone, a właściciel nie miał zgody na ich posiadanie. Zarabiał na nich, proponując turystom zdjęcia ze zwierzętami.


Warszawa przyszłości. Trzaskowski: Znaleźliśmy miejsce na sto tysięcy mieszkań
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4c/71/1c/z29825612M,Rafal-Trzaskowski-podczas-prezentacji-zalozen-nowe.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Naszym celem jest miasto, w ktrym większość swoich potrzeb można zrealizować w odległości 15-minutowej podrży - mwił Trzaskowski, prezentując podstawowe założenia nowego studium


Policyjne kontrole w drodze na marsz. "Rbmy wszystko, by kontrola trwała jak najkrcej"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6d/ae/1a/z27976813M,Policja-drogowa--zdjecie-ilustracyjne-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Co zrobić, jeśli w drodze do Warszawy na marsz 4 czerwca zatrzyma nas policja do kontroli? - Musimy mieć sprawne auto albo upewnić się, że przewoźnik dysponuje wszystkimi wymaganymi dokumentami i sprawnym pojazdem. Weźmy ze sobą dokumenty - radzi mec. Radosław Baszuk.


Pożar chińskiego elektryka w centrum Warszawy. Prawdopodobna przyczyna: samozapłon
<img src='https://bi.im-g.pl/im/20/71/1c/z29826592M,Pozar-auta-elektrycznego-przy-ul--Zgoda-w-Warszawi.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W ścisłym centrum miasta w ogniu stanął chiński samochd elektryczny. Zniszczeniu uległa także zaparkowana obok toyota.


Nowa afera byłych członkw Ordo Iuris: Sąd rozstrzygał, czy ojciec może wysłać dziecko na religię wbrew matce
<img src='https://bi.im-g.pl/im/73/bd/1b/z29088883M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sąd odpowiedział na pytanie, czy można posłać dziecko na religię wbrew woli jednego z rodzicw. Chodzi o dziecko prawicowego polityka, związanego z partią Mentzena.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'