informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Pingwin warszawiak. Zoo organizuje Dzień Wiedzy o Pingwinach i zaprasza na kolejne spacery
<img src='https://bi.im-g.pl/im/30/ba/ee/z15645232M,Pingwiny-przyladkowe-w-warszawskim-ZOO.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Warszawski ogrd zoologiczny zaprasza na Światowy Dzień Wiedzy o Pingwinach. W trakcie organizowanego z tej okazji spaceru zwiedzający będą mogli z bliska przyjrzeć się tym ptakom i ich codziennemu życiu. To pierwszy z cyklu spacerw edukacyjnych, ktre zoo zapowiada w tym roku.Ordo Iuris przeciw sztuce "Radio Mariia" w Teatrze Powszechnym. Zawiadamia prokuraturę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/84/b4/1a/z28003204M,-Radio-Mariia--w-Teatrze-Powszechnym.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ordo Iuris wzięło na celownik spektakl "Radio Mariia" grany w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Domaga się zaprzestania wystawiania sztuki i szykuje wniosek do prokuratury.Jordan w Warszawie. Prawosławni weszli do Jeziorka Czerniakowskiego [ZDJĘCIA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/72/b8/1a/z28019058M,Uroczystosc-Swieta-Jordanu-na-Sadybie--Mieszkajacy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Mieszkający w Warszawie wierni Kościoła prawosławnego zgromadzili się w środę nad brzegiem Jeziorka Czerniakowskiego na Sadybie. Zdjęli wierzchnie ubrania i w kostiumach weszli do lodowatej wody. To symboliczne nawiązanie do chrztu Chrystusa.Historyczny moment: burzą pierwszy biurowiec Mordoru. Nadchodzi nowa era dla tej części Służewca
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d2/b8/1a/z28018898M,Rozbiorka-biurowcow-kompleksu-Empark-przy-Woloskie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Z każdym dniem coraz bardziej widoczne stają się rozbirki biurowcw kompleksu Empark przy Wołoskiej. Budynki, ktre były pionierami epoki ekspansji biur na Służewcu, ustąpią miejsca osiedlu mieszkaniowemu.


Po co Tusk wpadł na herbatę do baru na warszawskiej Woli?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f2/b8/1a/z28018674M,Donald-Tusk-podczas-wizyty-w-barze-Kercelak-przy-u.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trzask migawek aparatw zlał się niemal w ciągły terkot, kiedy przewodniczący Platformy Obywatelskiej wychodził z baru Kercelak na Chłodnej. To część tournee Tuska, w czasie ktrego nagłaśnia problemy małych przedsiębiorstw.


Zderzenie busa z tramwajem na Żoliborzu. Utrudnienia w ruchu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9e/b8/1a/z28019358M,Kolizja-z-busa-z-tramwajem-na-ulicy-Mickiewicza.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W środę po południu na ulicy Mickiewicza na Żoliborzu samochd dostawczy zderzył się z tramwajem linii 6. Ruch szynowy był wstrzymany przez pł godziny.


Flixbus ogłasza nowe trasy krajowe i międzynarodowe na 2022 rok. Dokąd pojedziemy?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/12/c4/17/z24923410M,Flixbus.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Flixbus przyspieszy przejazd dzięki nowym odcinkom drg ekspresowych z Warszawy do Rzeszowa, Gdańska i Krakowa. Będą nowe połączenia i kolejne miasta wejdą do siatki połączeń przewoźnika, m.in. Ostrw Maz., Garwolin czy Ryki.


W grudniu miałam deltę. W styczniu mogę zakazić się omikronem? Ekspert wyjaśnia
<img src='https://bi.im-g.pl/im/59/0c/19/z26265945M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- W grudniu chorowałam na COVID-19. W styczniu słyszę od lekarza, że już teraz mogę się ponownie zakazić - opowiada nasza czytelniczka. Pytamy eksperta, jak długo odporność po przechorowaniu delty chroni przed zakażeniem omikronem.


Pożar w centrum handlowym w Jankach. Ogień wybuchł w restauracji z kebabami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5d/b8/1a/z28018269M,Pozar-w-centrum-handlowym-Janki-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do pożaru pojechało pięć zastępw straży pożarnej. Od ognia w pomieszczeniu kebabu zadymiło się całe centrum handlowe, ktre teraz trzeba intensywnie przewietrzyć.


Nowy fragment obwodnicy pod Warszawą. A co z mostem obiecywanym od PRL-u?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4d/b8/1a/z28018509M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po 15 latach od otwarcia pierwszego fragmentu obwodnicy Jabłonny pod Warszawą samorządowcy zabierają się do jej przedłużenia o 2,5 km. Powstanie wygodniejszy przejazd w stronę Chotomowa i Nowego Dworu Maz. A co z nowym mostem przez Wisłę do Łomianek?


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'